Menu

DVD-REC ASUS SDRW-08U9M-U/GOLD/G/AS ZŁOTY SDRW-08U9M-U/GOLD/G/AS - odbiór w 2000 punktach - Salony, Paczkomaty, Stacje Orlen

Cechy produktu

  • Producent ASUS 
  • Rodzaj DVD 
  • Typ zewnętrzny 

Opis

Asus ZenDrive U9M (SDRW-08U9M-U) to zewnętrzna nagrywarka DVD ultra-slim z obsługą interfejsów USB Type-C, a także Type-A. Dołączone dwa kable pasują do wielu laptopów, w tym równocześnie PC, jak i Macbook. Oferowany w trzech stylowych kolorach idealnie będzie komponował się z nowoczesnymi notebookami.Korzyści:Kompatybilność z systemem Windows i MacW komplecie są dwa kable do interfejsów USB Type-C i Type-AObsługa technologii M-Disc – archiwizowania informacji na 1000 latPrędkość zapisu DVD: 8xUltrawąska obudowa o grubości 13 mmRozwiązanie Nero BackItUp do tworzenia kopii zapasowych dla sprzętów AndroidUltrawąska obudowa genialnie pasuje do ZenBookaASUS ZenDrive U9M to zewnętrzna nagrywarka DVD ultra-slim z obsługą interfejsów USB Type-C oraz Type-A, dodatkowo w zestawie są dwa kable do transmisji danych z PC i Maca.

Jej wykwintne wzornictwo inspirowane filozofią Zen z koncentrycznymi cienkimi kręgami eksponuje piękną estetykę sprzętu.Kompatybilność z dwoma interfejsamiASUS ZenDrive U9M proponuje dwa kable, których interfejsy USB Type-C i Type-A pasują do wielu laptopów, w tym jednocześnie PC, jak i Mac.

Obustronne gniazdo Type-C zapewnia wygodę przyłączania dowolną stroną wtyczki i zezwala na ultraszybki transfer informacji z kompatybilnych sprzętów.Zapisz Swoje cenne wspomnienia na 1000 latASUS ZenDrive U9M obsługuje rozwiązanie M-DISC do zapisywania informacji w jakości archiwalnej, zaprojektowane dla ochrony najcenniejszych wspomnień użytkowników zapisanych w plikach cyfrowych, takich jak zdjęcia rodzinne i filmy domowe.

w porównaniu do dysków twardych, pamięci flash i innych nośników, które cechują się żywotnością około 8 lat, płyty DVD zapisane w technologii M-DISC, która polega na wypalaniu informacji na warstwie twardej jak kamień i wytrzymałej na działanie arcytrudnych czynników zewnętrznych, są w stanie przechowywać Twoje wspomnienia i ważne informacje przez 1000 lat lub więcej.najbardziej bezawaryjne rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowychNagrywarka ASUS ZenDrive U9M zagwarantuje kompletne, przystępne w obsłudze rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych.

intuicyjne, załączone programy Cyberlink Power2go 8, a także PowerBackup upraszczają proces wypalania płyt i proponują opcjonalne funkcje szyfrowania danych,chronić Twoje prywatne pliki. Oprócz tego gwarantują także samoczynne tworzenie kopii zapasowych informacji.

ZenDrive U9M proponuje też aplikację Nero BackitUp do tworzenia kopii zapasowych z maszyn z systemem Android. Wszystkie te innowacyjne funkcje razem, bronią Twoje informacje i minimalizują ryzyko ich utraty, co zapewnia Ci spokój ducha.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.