Menu

DVD-REC LG GP60NB60 - GP60NB60.AUAE12B- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!

Cechy produktu

  • Producent LG 
  • Rodzaj DVD 
  • Typ zewnętrzny 

Opis

Nagrywarka zewnętrzna DVD HLDS GP57EB40

Główne cechy

  • Podłączenie poprzez złącze USB 2.0
  • Wsparcie dla technologii M-DISC
  • Kompatybilność z MAC


1000 Lat spokoju

Wszystkie nowe napędy HLDS2 wspierają technikę M-DISC pozwalającą wygrawerować informacje na płytce granitu. Dzięki zapisowi danych w kamieniu na ich odporność nie ma wpływu ani wilgoć, ani wysoka temperatura, ani niszczące oddziaływanie światła słonecznego. Teraz Twoje dane przetrwają nawet 1000 lat.

technologia Silent Play

technika Silent Play rozwiązuje jeden z podstawowych problemów napędów optycznych jakim jest podwyższony poziom hałasu jaki powstaje podczas pracy urządzenia. Technologia Silent Play obniża prędkość obrotu płyty, a co za tym idzie i poziom hałasu, w napędzie do niezbędnego minimum koniecznego dla płynnej gry albo odtwarzania filmów czy muzyki.

Niezakłócone odtwarzanie z technologią Jamless

technologia Jamless uniemożliwia zatrzymaniu odtwarzania wywołanego uszkodzeniami informacji na dysku. Uszkodzone albo nieczytelne sektory dysku są pomijane zapewniając płynne odtwarzanie.

8x prędkość zapisu DVD±R

Szybsza szybkość zapisu obniża czas konieczny na kopiowanie informacji

Podłączenie do TV

Łatwo i szybko podłączysz do TV, ramki foto lub komputera. Wykorzystaj złącze USB i odtwarzaj filmy i fotografie.

Kompatybilność z MAC i Windows

Ciesz się pełnią funkcjonalności swej nagrywarki niezależnie od systemu operacyjnego jakiego używasz. Po prostu podłącz i używaj.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.