Menu

Napęd Asus DRW-24D5MT (90DD01Y0-B20010) Darmowy odbiór w 20 miastach!

Cechy produktu

  • Producent Asus 
  • Rodzaj DVD 
  • Typ wewnętrzny 

Opis

ASUS DRW-24D5MTWewnętrzna nagrywarka DVD 24X z obsługą nośników M-DISC do tworzenia kopii zapasowych na całe życie. Nośniki M-DISC zapewniają jakość podobną do dysków do archiwizacji i najlepiej zabezpieczą Twoje cenne fotografie, filmy i informacje, nawet przez 1000 lat i dłużej Nagrywanie dysków DVD z prędkością 24X Nero BackItUp gwarantuje kompleksowe rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych Twoich cennych zdjęć, filmów, dokumentów i danych, za tylko jednym kliknięciem.

(wyłącznie wersja w barwnym opakowaniu) Szyfrowanie danych w najwyższych standardach bezpieczeństwa z kontrolą hasła oraz funkcjonalnością zakodowanych nazw plików (wyłącznie wersja w kolorowym opakowaniu) darmowa nieograniczona liczba przestrzeni dyskowej w usłudze ASUS WebStorage przez 12 miesięcy(wyłącznie wersja w barwnym opakowaniu) technika E-Green automatycznie zamyka aplikację, kiedy nie jest wykorzystywana, gwarantując użytkownikowi 50% oszczędności energii Tryby zapisów: DVD+R & DVD+R(DL): Sequential Recording DVD-R & DVD-R(DL): DAO DVD+RW: Zapis losowy DVD-RW: DAO/Ograniczone nadpisywanie/Nagrywanie przyrostowe DVD-RAM: Zapis losowy CD-R/RW: DAO/TAO/SAO/Zapis zestawowy załączone oprogramowanie: rozmiary: 146 x 170 x 41 mm...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.