Menu

Napęd Asus SBW-06D2X-U/BLK/G/AS Darmowy odbiór w 21 miastach!

Cechy produktu
  • Producent Asus 
  • Rodzaj Blu-ray 
  • Typ zewnętrzny 
Opis

ASUS SBW-06D2X-U – przenośna smukła nagrywarka Blu-ray 6X z obsługą nośników M-DISC do tworzenia kopii zapasowych na całe życie, kompatybilna z urządzeniami z Windows i Mac OS. Nośniki M-DISC zapewniają jakość podobną do dysków do archiwizacji i najlepiej zabezpieczą Twoje cenne zdjęcia, filmy i dane, nawet poprzez 1000 lat i dłużej (obsługuje wyłącznie nośniki Blu-ray M-DISC).

Kompatybilna z systemami Windows i Mac. Odłączana podstawka dla oszczędności miejsca. Nero BackItUp zagwarantuje kompleksowe rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych Twoich cennych fotografii, filmów, dokumentów i informacji, za tylko jednym kliknięciem.

(Windows). Szyfrowanie informacji w najwyższych standardach bezpieczeństwa z kontrolą hasła oraz funkcjonalnością zakodowanych nazw plików (Windows). Bezpłatna nieograniczona ilość przestrzeni dyskowej w usłudze ASUS WebStorage przez 12 miesięcy....

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.