Menu

Napęd ASUS SDRW-08D2S-U LITE/DBLK/G/AS

Cechy produktu

  • Producent ASUS 

Opis

Nagrywarka Asus SDRW-08D2S-U LITE to przenośna nagrywarka DVD 8X z obsługą nośników M-DISC do tworzenia kopii zapasowych na całe życie, kompatybilna z urządzeniami z Windows i Mac OS.Korzyści:Nośniki M-DISC zapewniają jakość podobną do dysków do archiwizacji i najlepiej zabezpieczą Twoje cenne fotografie, filmy i informacje, choćby przez 1000 lat i dłużej (obsługa w sytuacji urządzeń wyprodukowanych po styczniu 2017)Kompatybilna z systemami Windows i MacNero BackItUp gwarantuje kompleksowe rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych Twoich cennych zdjęć, filmów, dokumentów i informacji, za tylko jednym kliknięciem.

(Windows)Szyfrowanie informacji w najwyższych standardach bezpieczeństwa z kontrolą hasła, a także funkcjonalnością zakodowanych nazw plików (Windows)Przeciągaj i nagrywaj pliki w 3 prostych krokach (Windows)bezpłatna nieograniczona liczba przestrzeni dyskowej w usłudze ASUS WebStorage przez 12 miesięcySmukła i stylowaASUS SDRW-08D2S-U LITE to wyjątkowo smukła nagrywarka o prędkości zapisu 8x.

Jest ona niezwykle stylowa i poręczna. Jej nieszablonowy wygląd inspirowany był diamentami, a dodatkowe funkcje takie jak USB 2.0 czy także E-Green czynią ją najlepszą pamięcią optyczną na rynku.Disc Encryption IISzyfrowanie informacji, dzięki możliwości kontroli haseł i ukrywania zawartości, rozszerza ich bezpieczeństwo.Drag-and-BurnInterfejs typu przeciągnij i nagraj zezwala na wypalenie płyty w 3 prostych krokach.Wygląd diamentuWygląd szlifowanego diamentu realizuje zamysł estetyczny....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.