Menu

400-01-23_FL Szczotka do czyszczenia łańcucha i zębatek kasety Finish Line Grunge Brush

Cechy produktu

  • Producent Finish Line 

Opis

Szczotka Finish Line Grunge Brush

Czyszczenie łańcuchów i kaset nigdy nie było szybsze i łatwiejsze.

Wyszoruj łańcuch włosiem w zarysie podkowy na jednym końcu szczotki Grunge Brush™, aby wyczyścić wszystkie cztery boki łańcucha.

Użyj długiego włosia na drugim końcu szczoteczki do czyszczenia elementów, takich jak kasety, przerzutki, korby, hamulce i pedały.

Regularne czyszczenie podzespołów uniemożliwia przedwczesnemu zużyciu łańcucha i koronek kasety czy wolnobiegu, eliminuje przeskakiwanie łańcucha spowodowane poprzez brud i zabrudzenia oraz zagwarantuje płynną pracę układu napędowego i hamulców.

Grunge Brush™ może być wykorzystywany na sucho lub do kompleksowego czyszczenia z odtłuszczaczem do łańcuchów Citrus Bike Chain Degreaser lub Ecotech Degreaser, po prostu spryskując odtłuszczacz na łańcuch albo bezpośrednio na włosie.

Działanie szorujące Grunge Brush™ w połączeniu z odtłuszczaczem do rowerów Finish Line sprawi, iż Twój układ napędowy będzie wyglądał jak nowy!

W szczotce możesz wymienić zużyte końcówki w przystępny sposób. - 400-01-36_FL

W sprzedaży jest w dodatku pakiet z odtłuszczaczem! - 400-01-30_FL

Producent: Finish Line

Model: Grunge Brush

Kod: 400-01-23_FL

Wymienne szczotki: Tak

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.