Menu

ESMBH90SSL100 Przewód hamulcowy hydrauliczny Shimano Deore SM-BH90-SS 1000 mm przód czarny

Cechy produktu

  • Producent Shimano 

Opis

wzmocniony przewód hamulcowy SM-BH90-SS 1000 mm przód czarny Hydrauliczny przewód hamulcowy SM-BH90-SS dzięki czemu,posiada grubsze ścianki może współpracować z klamkami hamulcowymi Shimano w systemie Servo Wave Action.

asygnowany jest do przednich dźwigni hamulcowych i zacisków takich grup osprzętowcyh jak: DEORE, a także DEORE LX. Kabel z obu stron jest zakończony prostym połączeniem. W zestwie odnajdziemy jeszcze klucz Shimano TL-BH61, który pomoże nam w osadzeniu wkładu w przewodzie.

W skład zestawu wchodzą:- przewód hamulcowy o długości 1000 mm- oliwka i wkład x2- śruba do montażu przewodu do zacisku- śruba do konstrukcji przewodu do dźwigni- osłona śruby montowanej do dźwigni- klucz Shimano TL-BH61 Najważniejsze cechy artykułu: Producent: ShimanoModel: SM-BH90-SSGrupa: Deore/Deore LXPołączenie: proste - prosteTyp artykułu: kabel hamulcowy hydraulicznyStrona: przódDługość: 1000 mmKolor: czarny użyte technologie Shimano: Servo Wave Action technologia umożliwiająca powiększenie kontroli i siły hamowania.

Dźwignia z mechanizmem Servo Wave tworzy o 20% większą moc konwencjonalna dźwignia, a dodatkowo zmniejsza czas reakcji od wciśnięcia dźwigni do kontaktu okładzin z tarczą hamulcową.Po naciśnięciu dźwigni hamulca Servo Wave początkowe działanie jest szybkie.

potrzebny jest wyłącznie drobny ruch dźwignią, żeby doprowadzić do kontaktu okładzin z tarczą. Czynnik zwiększający siłę działa prędko przy kontakcie okładzin z tarcza, dzięki temu pokaźniejszy skok dźwigni daje obszerniejszą siłę hamowania przy ulepszonej kontroli.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.