Menu

Business English. Najważniejsze zwroty (opr. broszurowa)

Cechy produktu
  • ISBN 9788377885154 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor praca zbiorowa 
  • Wydawnictwo EDGARD 
  • Ilość stron 175 
  • Rok wydania 2015 
Opis
Business English Najważniejsze zwroty to repetytorium leksykalne przedstawiające angielskie wyrażenia i kolokacje niezbędne w biznesie w i pracy. Książka zawiera 20 podzielonych tematycznie rozdziałów, ponad 80 ćwiczeń utrwalających słownictwo, przykłady wskazujące konteksty użycia wyrażeń, test podsumowujący, a także klucz odpowiedzi. Podręcznik pomaga utrwalić znajomość blisko 1200 zwrotów niezbędnych do swobodnego porozumiewania się w świecie biznesu.
Książka powstała z myślą o osobach znających podstawy języka angielskiego średnio innowacyjnych (poziom A2-B2 wg klasyfikacji Rady Europy), które chcą utrwalić oraz poszerzyć znajomość zwrotów charakterystycznych dla Business English.
Kurs uczy najważniejszych słów, kolokacji i wyrażeń związanych z takimi zagadnieniami jak: rozmowa o pracę, prezentacje i spotkania biznesowe, negocjacje, obowiązki zawodowe, księgowość, IT, transport, finanse, zarządzanie, marketing, reklama, sprzedaż i obsługa klienta. Business English Najważniejsze zwroty to w dodatku przydatne repetytorium dla osób pragnących poszerzyć swoje słownictwo przed przystąpieniem do egzaminów LCCI.
unikalna struktura książki ułatwia naukę i zapamiętywanie - każdy zwrot zilustrowany jest zdaniem ukazującym jego poprawne wykorzystanie. Na końcu każdego rozdziału znajdują się różnorodne ćwiczenia utrwalające poznane słownictwo i doskonalące umiejętność komunikowania się podczas rozmów biznesowych.
Opanuj zwroty konieczne w biznesie i w pracy!
- blisko 1200 słów, wyrażeń, zwrotów i kolokacji
- przykłady wykorzystania zwrotów w zdaniach
- ponad 80 przeróżnych ćwiczeń z kluczem odpowiedzi
- test podsumowujący
- 20 rozdziałów tematycznych
- współczesny język angielski


Autorzy: praca zbiorowa
EAN: 9788377885154
Format: 16,5x23,5 cm
liczba stron: 176
ISBN: 9788377885154
Oprawa: broszurowa
Rok wydania: 2015
Wydawnictwo: Edgard
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.