Menu

Evolution Plus 1 Ćwiczenia (opr. broszurowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788376212487 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor Nick Beare 
  • Wydawnictwo Macmillan 
  • Ilość stron 120 
  • Rok wydania 2014 

Opis

Evolution plus to świeże wydanie popularnej linii Evolution, przeznaczonej dla klas 4–6 szkoły podstawowej. Podręcznik gwarantuje uczniom łagodne przejście do II etapu edukacyjnego, co jest stanowczo ważne m.in. Dla tych nauczycieli, u których w jednej klasie spotkają się uczniowie dziewięcio- i dziesięcioletni. Evolution plus w naturalny sposób dorasta razem z uczniami, przygotowując ich do sprawdzianu szóstoklasisty, pierwszego poważnego sprawdzianu z języka angielskiego w ich życiu.

Nowy materiał językowy wprowadzany jest w kontekście dostosowanym do realnego świata i otoczenia dzieci, co pozwala im szybciej przyswajać nowe słownictwo i struktury gramatyczne i wykonywać ćwiczenia, posiadające na celu ich utrwalenie. Wśród nich znajduje się niemało ćwiczeń w typie egzaminacyjnym, przygotowujących uczniów do wszystkich czterech części sprawdzianu. Pojawiają się one jednocześnie w Książce ucznia, jak i w Zeszycie ćwiczeń już od czwartej klasy, lecz ich ilość rośnie z każdym kolejnym poziomem kursu.

Warto wiedzieć:

Nowa sekcja Skills Plus rozwija u uczniów umiejętności słuchania oraz czytania pod kątem sprawdzianu i prowadzi ich krok po kroku w kierunku poprawnego rozwiązywania zadań egzaminacyjnych.
dopełniające lekcje Vocabulary Plus rozwijają słownictwo z tematów wymaganych w trakcie sprawdzianu szóstoklasisty.
Kolorowe komiksy znajdujące się w Zeszycie ćwiczeń stanowią fantastyczny sposób na powtórzenie nowego materiału językowego.

Podtytuł: Szkoła podstawowa
kolekcja procesu: EVOLUTION
ISBN: 9788376212487
Kod paskowy: 9788376212487
Autorzy: Beare Nick
Wydanie: 1
Rok wydania: 2014
Kod wydawcy: 29896
liczba stron: 120
Oprawa: Miękka
PKWiU: 58.11.1
Format: 21.0x29.0cm
Głębokość (mm): 8
Waga: 0.41
Języki: polski, angielski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.