Menu

evolution plus 2. książka ucznia. język angielski. szkoła podstawowa (opr. miękka)

Cechy produktu
  • ISBN 9788376212647 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Nick Beare 
  • Wydawnictwo Macmillan 
  • Ilość stron 140 
  • Rok wydania 2014 
Opis
Evolution plus to świeże wydanie popularnej linii Evolution, asygnowanej dla klas 4–6 szkoły podstawowej. Podręcznik zagwarantuje uczniom łagodne przejście do II etapu edukacyjnego, co jest wyjątkowo ważne m.in. Dla tych nauczycieli, u których w jednej klasie spotkają się uczniowie dziewięcio- i dziesięcioletni. Evolution plus w naturalny sposób dorasta razem z uczniami, przygotowując ich do sprawdzianu szóstoklasisty, pierwszego poważnego sprawdzianu z języka angielskiego w ich życiu.

Nowy materiał językowy wprowadzany jest w kontekście dopasowanym do realnego świata i otoczenia dzieci, co pozwala im szybciej przyswajać świeże słownictwo i struktury gramatyczne, a także wykonywać ćwiczenia, posiadające na celu ich utrwalenie. Wśród nich znajduje się niemało ćwiczeń w typie egzaminacyjnym, przygotowujących uczniów do wszystkich czterech części sprawdzianu. Pojawiają się one równocześnie w Książce ucznia, jak i w Zeszycie ćwiczeń już od czwartej klasy, lecz ich liczba rośnie z każdym kolejnym poziomem kursu.

Warto wiedzieć:

Nowa sekcja Skills Plus rozwija u uczniów umiejętności słuchania oraz czytania pod kątem sprawdzianu i prowadzi ich krok po kroku w kierunku poprawnego rozwiązywania zadań egzaminacyjnych.
dodatkowe lekcje Vocabulary Plus rozwijają słownictwo z tematów wymaganych w trakcie sprawdzianu szóstoklasisty.
Kolorowe komiksy znajdujące się w Zeszycie ćwiczeń stanowią fantastyczny sposób na powtórzenie nowego materiału językowego.

Podtytuł: Szkoła podstawowa
seria cyklu: EVOLUTION
ISBN: 9788376212647
Kod paskowy: 9788376212647
Autorzy: Beare Nick
Rok wydania: 2016
Kod wydawcy: 29896
liczba stron: 140
Oprawa: Miękka
PKWiU: 58.11.1
Format: 21.0x30.0cm
Głębokość (mm): 6
Waga: 0.41
Języki: polski, angielski
Grupa towarowa: Książka
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.