Menu

evolution plus 3. książka ucznia. język angielski. szkoła podstawowa (opr. miękka)

Cechy produktu
  • ISBN 9788376211565 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Beare Nick 
  • Wydawnictwo Macmillan 
  • Ilość stron 144 
  • Rok wydania 2014 
Opis
Evolution plus to świeże wydanie lubianej serii Evolution, dedykowanej dla klas 4–6 szkoły podstawowej. Podręcznik gwarantuje uczniom łagodne przejście do II etapu edukacyjnego, co jest istotnie ważne m.in. Dla tych nauczycieli, u których w jednej klasie spotkają się uczniowie dziewięcio- i dziesięcioletni. Evolution plus w naturalny sposób dorasta razem z uczniami, przygotowując ich do sprawdzianu szóstoklasisty, pierwszego poważnego sprawdzianu z języka angielskiego w ich życiu.

Nowy materiał językowy wprowadzany jest w kontekście dopasowanym do realnego świata i otoczenia dzieci, co pozwala im szybciej przyswajać nowe słownictwo i struktury gramatyczne oraz wykonywać ćwiczenia, mające na celu ich utrwalenie. Wśród nich znajduje się dużo ćwiczeń w typie egzaminacyjnym, przygotowujących uczniów do wszelkich czterech części sprawdzianu. Pojawiają się one jednocześnie w Książce ucznia, jak i w Zeszycie ćwiczeń już od czwartej klasy, ale ich liczba rośnie z każdym kolejnym poziomem kursu.

Warto wiedzieć:

Nowa sekcja Skills Plus rozwija u uczniów umiejętności słuchania i czytania pod kątem sprawdzianu i prowadzi ich krok po kroku w kierunku poprawnego rozwiązywania zadań egzaminacyjnych.
uzupełniające lekcje Vocabulary Plus rozwijają słownictwo z tematów wymaganych w trakcie sprawdzianu szóstoklasisty.
Kolorowe komiksy znajdujące się w Zeszycie ćwiczeń stanowią fantastyczny sposób na powtórzenie nowego materiału językowego.

Podtytuł: Szkoła podstawowa
seria procesu: EVOLUTION
ISBN: 9788376211565
Kod paskowy: 9788376211565
Autorzy: Beare Nick
Rok wydania: 2015
Kod wydawcy: 29896
liczba stron: 144
Oprawa: Miękka
PKWiU: 58.11.1
Format: 21.0x30.0cm
Głębokość (mm): 6
Waga: 0.43
Języki: polski, angielski
Grupa towarowa: Książka
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.