Menu

Live 1. Zeszyt ćwiczeń dla gimnazjum (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788388554216 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Simon Greenall, Agnieszka Otwinowska-Kasztelanic 
  • Wydawnictwo MC`MILLAN 
  • Ilość stron 48 
  • Rok wydania 2001 

Opis


L!VE
Simon Greenall, Agnieszka Otwinowska-Kasztelanic
Pre-intermediate - Upper Intermediate
B1 - B2
Rekomendacja MEN: L!VE 1: 120/01, L!VE 2: 305/01, L!VE 3: 210/02
nieszablonowy kurs dla gimnazjalistów kontynuujących naukę języka. L!VE został produkowany z myślą o polskich uczniach, którzyw gimnazjumkontynuują naukę języka angielskiego. Kurs realizuje wszystkie założenia trzeciego etapu kształcenia, co wydajne przygotowanie uczniów do egzaminu gimnazjalnego. L!VE akcentuje się spomiędzy innych podręczników bogactwem danych z wielu dziedzin wiedzy i prekursorskim podejściem do rozwijania jednostkowych strategii uczenia się. WARTO WIEDZIEĆ:

L!VE Grammar pozwala uczniom na gruntowne powtórzenie i utrwalenie choćby najtrudniejszych zagadnień gramatycznych, a specjalny podział i oznaczenie ćwiczeń umożliwiają nauczycielowi użytkowanie materiału w klasach o zróżnicowanym poziomie nowoczesnia.
atrakcyjne projekty porównujące kulturę krajów anglojęzycznych z kulturą polską zaznajamiają uczniów z obyczajami ich rówieśników na świecie.
Specjalne sekcje Learning to Learn i L!VE Hints wspomagają rozwijanie strategii uczenia się.

EAN: 9788388554216
Klasa: GIM 1

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.