Menu

Momente a1.1 ab hueber (opr. broszurowa)

Cechy produktu
  • ISBN 9783190117918 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor praca zbiorowa 
  • Wydawnictwo Hueber Verlag 
  • Ilość stron 120 
  • Rok wydania 2020 
Opis

Momente to najnowsza sugestia wydawnictwa Hueber. Innowacyjny kurs, który jest odpowiedzią na wyzwania dydaktyczne, jakie niesie ze sobą era cyfrowej transformacji. Umożliwia naukę zarówno z wykorzystaniem drukowanego podręcznika, jak i maszyn przenośnych, stacjonarnie i zdalnie oraz pozwala zbratać materiał do jednostkowych potrzeb uczniow.

Został przygotowany według najnowszych wytycznych CEFR, ze szczególnym uwględnieniem takich aspektów jak wielokulturowość, wielojęzyczność, a także kompetencje w obszarze mediacji językowej.Książka ucznia oraz zeszyt ćwiczeń zawierają darmowy kod do wydania interaktywnego, które jest przystępne na platformie Hueber interaktiv.Materiał można także odtwarzać offline na urządzeniach mobilnych dzięki aplikacji Hueber interaktiv.

umożliwia to rozciągliwą naukę w dowolnym miejscu i o dowolnej porze, zgodnie z potrzebami ucznia.Materiał kursu został kompletnie przygotowany także w wersji interaktywnej, wzbogaconej o animacje, a gramatyka i środki językowe zilustrowane są krótkimi nagraniami video.Kurs obejmuje także uzupełniające ćwiczenia interaktywne, które umożliwiają pogłębienie i utrwalenie materiału w sposób indywidualnie dostosowany do postępów i potrzeb ucznia.Treści nawiązujace do kontekstu zawodowego w dodatku motywują kursantów.Więcej informacji o wersji interaktywnej:https://www.hueber.de/digitale-lehrwerke/hueber-interaktivObejrzyj webinarium i poznaj wszystkie możliwości, jakie oferuje wersja interaktywna:https://www.edudip.com/de/webinar-aufzeichnung/7e0cd63e-b5a3-4a9c-a79b-2f42640659f9

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.