Menu

Proficiency testbuilder with key with audio CDs (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9780230436923 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Harrison Mark 
  • Wydawnictwo Macmillan Publishers Ltd 
  • Ilość stron 222 
  • Rok wydania 2013 

Opis

wyśmienita seria testów, które przygotowują uczniów do wszelkich popularnych egzaminów z języka angielskiego!W każdym z Testbuilderów znajdują się arkusze czterech pełnych egzaminów testowych. Stosownie dostosowane zadania odzwierciedlają realistyczny obraz egzaminu.

Wszystkie książki w kolekcji Testbuilder eksponuje klucz, który szczegółowo wyjaśnia, dlaczego dana odpowiedź jest poprawna. Dzięki temu Testbuildery nie tylko sprawdzają, lecz i przekazują wiedzę. Zawierają genialny materiał uzupełniający zajęcia z podręcznikiem i są poręczną pomocą dla uczniów samodzielnie przygotowujących się do egzaminu.Warto wiedzieć:Cztery pełne testy skrupulatnie odzwierciedlają jednocześnie poziom językowy danego egzaminu, jak i typy zadań, które na nim występują.uzupełniające strony z informacjami pomagają krok po kroku przygotować się do egzaminu.Szczególny nacisk jest położony na te obszary, które zdającym powodują zwykle najwięcej trudności.Dwie wersje: z kluczem i bez klucza są przystępne dla KET Testbuilder, PET Testbuilder, FC Testbuilder, CAE Testbuilder oraz Proficiency Testbuilder 4th edition.Proficiency Testbuilder 4th edition.TOEIC i TOEFL iBT w dodatku zawierają dostęp do Macmillan Practice Online.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.