Menu

Garmin Camper 780 MT-D EU

Cechy produktu

  • Producent Garmin 
  • Mapy Europa 

Opis

camper 780lmt-d to progresywne urządzenie nawigacyjne dla amatorów podróży samochodami kempingowymi. Pozwala ono cieszyć się swobodą, jaką dają bezkresne drogi oraz korzystać z funkcji gwarantujących przydatne wskazówki.

camper 780lmt-d to obszerne, czytelne urządzenie nawigacyjne gps z pozbawionym ramki ekranem dotykowym o przekątnej 6,95" rewelacyjnie nadającym się do kampera albo samochodu. Korzyści: wyznaczanie tras dla kamperów, a także ostrzeżenia pomagają w prowadzeniu kampera obejmuje dostęp do gratisowej usługi cyfrowych komunikatów drogowych w systemie dab, a także bezpłatnych usług na żywo, takich jak livetrack posiada obszerną bazę danych dotyczących kempingów dla samochodów kempingowych dostarczanych przez acsi i cambercontact oraz bezpłatnych miejsc postoju dostarczanych przez trailer's park połącz z kompatybilnym smartfonem, aby uzyskać dostęp do rozmów przez komplet głośnomówiący i powiadomień z telefonu; urządzenie jest w dodatku wyposażone w funkcję nawigacji sterowanej głosem, która zapewnia wygodę w trasie wbudowany moduł wi-fi nietrudny dostęp do map i aktualizacji bez korzystania z komputera

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.