Menu

Garmin Camper 890 MT-D EU

Cechy produktu
  • Producent Garmin 
  • Mapy Europa 
Opis

camper 890 eu mt-d to zaawansowane urządzenie nawigacyjne dla amatorów podróży samochodami kempingowymi. Pozwala ono radować się swobodą, jaką dają bezkresne drogi, a także korzystać z funkcji zapewniających przydatne wskazówki.

korzyści: wyznaczanie tras dla kamperów, a także ostrzeżenia pomagają w prowadzeniu kampera informacje drogowe garmin digital traffic przesyłane przez sygnał radiowy dab + gromadzi obszerną bazę danych dotyczących kempingów dla samochodów kempingowych dostarczanych przez acsi i cambercontact i darmowych miejsc postoju dostarczanych przez trailer's park połącz z kompatybilnym smartfonem, by uzyskać dostęp do rozmów przez komplet głośnomówiący i powiadomień z telefonu; urządzenie jest na dodatek wyposażone w funkcję nawigacji sterowanej głosem, która zagwarantuje wygodę w trasie zastosowany moduł wi-fi prosty dostęp do map i aktualizacji bez korzystania z komputera

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.