Menu

Garmin Drive 61 LMT-S CEU

Cechy produktu

  • Producent Garmin 
  • Przekątna ekranu 6 "
  • Rozdzielczość ekranu 800 x 480 px

Opis

asygnowane urządzenie nawigacyjne GPS z funkcjami ostrzeżeń dla kierowcy
  • Proste w obsłudze, asygnowane urządzenie nawigacyjne GPS z jasnym 6-calowym wyświetlaczem działającym w dwóch położeniach
  • Fabrycznie załadowane mapy z bezterminową subskrypcją1kliknij tutaj, aby zobaczyć zasięg
  • zapewnia usługi w czasie rzeczywistym2, takie jak aktualne informacje o ruchu drogowym i parkingach3
  • Przekazywane kierowcy ostrzeżenia o niebezpiecznych zakrętach, zmianach dopuszczalnej prędkości, kamerach pilnujących prędkość4, przejazdach kolejowych, przejściach dla zwierząt itp.
  • Oceny z serwisu TripAdvisor® punktów szczególnych związanych z podróżowaniem, takich jak hotele, restauracje i atrakcje
  • zawiera bezterminowe aktualizacje fotoradarów

Â

Bez względu na to, dokąd się wybierasz, Twoja podróż będzie spokojniejsza dzięki Garmin Drive. Asygnowane urządzenie nawigacyjne GPS zaopatrzone w funkcje ostrzeżeń dla kierowcy, które pozwalają lepiej zorientować w sytuacji na drodze usługi w czasie rzeczywistym gwarantujące aktualne oraz zintegrowane informacje z serwisu TripAdvisor, które pomogą znaleźć wszystko, czego Ci potrzeba po drodze. Cała trasa jest w urządzeniu Garmin. Ty po prostu jedź.

Usługi Live dla urządzenia Drive

Omijaj korki dzięki alternatywnym trasom, które pozwalają oszczędzać czas. Dzięki informacjom w czasie rzeczywistym stracisz mniej czasu, jeżdżąc po okolicy w poszukiwaniu miejsca parkingowego. Żeby otrzymywać alerty o utrudnieniach drogowych, wskazówki o alternatywnych trasach i aktualne prognozy pogodowe, pobierz aplikację Smartphone Link, która łączy urządzenie Garmin Drive ze zgodnym smartfonem. Zbliżając się do celu podróży, nie musisz już przejmować się parkowaniem dzięki możliwości wyświetlania cen i trendów przystępności publicznych miejsc parkingowych na ulicach. Aplikacja Smartphone Link pozwala na w dodatku korzystanie z funkcji LiveTrack2, która pozwala kierowcom udostępniać swoją pozycję, by inni mogli śledzić ich położenie, gdy na przykład załatwiają sprawy na mieście albo są w długiej podróży.

Â

Ostrzeżenia dla kierowcy: orientuj się w sytuacji na drodze

Aby namawiać użytkowników do bezpieczniejszej jazdy i powiększać ich świadomość sytuacyjną, urządzenie Garmin Drive gwarantuje kierowcy ostrzeżenia o ostrych zakrętach, zmianach szybkości, przejazdach kolejowych i przejściach dla zwierząt. Na dodatek urządzenie nawigacyjne przekazuje ostrzeżenia w przypadku jazdy pod prąd drogą jednokierunkową, a także o znajdujących się w pobliżu szkołach i strefach wokół szkół. Otrzymuj powiadomienia o zbliżaniu się do kamery na światłach albo fotoradaru4, a choćby ostrzeżenia o zmęczeniu5, które sugerują miejsca odpoczynku na trasie.

Przyjemne podróże dzięki TripAdvisor

w sytuacji braku znajomości jakiegoś obszaru korzystnie jest posiadać pomocnika, który wskaże właściwy kierunek. Właśnie z tego powodu proponujemy serwis TripAdvisor w urządzeniu nawigacyjnym Garmin Drive. Wyświetlaj oceny punktów szczególnych związanych z podróżowaniem, takich jak hotele, restauracje oraz atrakcje na trasie albo w pobliżu celu. Dzięki największemu na świecie serwisowi poświęconemu podróżom dostępnemu w samochodzie pomagamy kierowcom wyszukiwać miejsca postoju, dzięki którym cała podróż będzie częścią jej celu. Wyszukuj świeże atrakcje za pomocą wbudowanego narzędzia do planowania podróży, które urozmaica podróże przez rekomendowanie niebanalnych miejsc na trasie.

Â

przyjazne wskazówki nawigacyjne z Garmin Real Directions™

Nowy rozmiar szczegółowych, głosowych wskazówek nawigacyjnych dzięki Garmin Real Directions™ proste do zrozumienia wskazówki dojazdu oprócz nazw ulic wykorzystują typowe punkty orientacyjne, budynki i sygnalizację świetlną, dzięki temu prowadzą niczym najkorzystniejszy przyjaciel siedzący na siedzeniu pasażera. Nie trzeba odwracać uwagi, żeby odczytać oznaczenia na odległych znakach drogowych. Wystarczy posłuchać wskazówek funkcji Garmin Real Directions, np. „Skręć w lewo za stacją benzynowąâ€ lub „Skręć w prawo za czerwonym budynkiem”. Jazda według wskazówek nigdy nie była łatwiejsza.

Â

starannie wiesz, gdzie masz się udać

Funkcja Direct Access usprawnia nawigację do wybranych złożonych celów podróży, takich jak lotniska czy centra handlowe, dzięki temu, iż pozwala wyszukać miejsca w obrębie pokaźniejszego kompleksu. Funkcja ta pozwala na nawet nawigację po parkingach w celu wyszukania wjazdu znajdującego się najbliżej celu podróży.

Odkrywaj więcej dzięki Foursquare®

Dzięki serwisowi Foursquare w urządzeniu nawigacyjnym Garmin Drive załadowane są miliony dodatkowych lubianych miejsc, takich jak restauracje, miejsca rozrywki, sklepy i inne punkty szczególne. Gdy następnym razem wsiądziesz do samochodu i wybierzesz się na przejażdżkę, być może znajdziesz swoje świeże ulubione miejsce.

Â

Współpracuje z kamerą cofania Garmin

W celu uzyskania kompleksowego rozwiązania nawigacyjnego urządzenie Garmin Drive można skonsolidować z bezprzewodową kamerą cofania BC™ 30 (do nabycia osobno doradzamy zlecenie instalacji wykwalifikowanemu specjaliście). Po podłączeniu kamery â€" w trakcie cofania można prosto widzieć pojazdy, pieszych i przeszkody na wyświetlaczu urządzenia Garmin Drive.

Kompleksowe zarządzanie urządzeniem

Urządzenie Garmin Drive można aktualizować za pomocą aplikacji Garmin Express. Umożliwia ona łatwą aktualizację map i oprogramowania. Jakość danych mapy decyduje o tym, czy znajdziesz drogę do celu, czy się zgubisz. Urządzenie Garmin korzystające z wysokiej jakości mapy HERE będzie dostarczać Ci danych, których w danej chwili najbardziej Ci trzeba. Oszczędzi Ci też nerwów w trakcie jazdy dzięki wydajnemu unikaniu opóźnień i skróceniu czasu spędzanego w samochodzie.

artykuł
producent
Kod producenta
010-01679-27
EAN
0753759169732
Rozdzielczość ekranu
800 x 480
dane podstawowe
wariant nawigacji
Samochodowa
Czarny
Fizyczne wyświetlacz Funkcje
Andora
Austria
Belgia
Chorwacja
Czechy
Dania
Francja
Hiszpania
Holandia
Liechtenstein
Luksemburg
Malta
Monako
Niemcy
Polska
San-Marino
Słowacja
Słowenia
Szwajcaria
Watykan
Węgry
Włochy
Asystent pasa ruchu
Czas
Dodawanie lokalizacji użytkownika
informacje o fotoradarach
informacje o ograniczeniach szybkości
Najkrótsza trasa
Najłatwiejsza trasa
Najszybsza trasa
Odległość
Omijanie trasy
Planowanie trasy
Położenie
Widok skrzyżowań 3D
Własne punkty POI
Wybieranie celu podróży: adres
Wybieranie celu podróży: POI
Wyświetlanie mapy
Wyświetlanie strzałki
Wyznaczanie trasy
Inne
Dożywotnia aktualizacja map
technologiczne
Dotykowy
barwny
LCD
Karta pamięci
Wewnętrzna pamięć
zaimplementowane technologie
Zasilanie
kabel USB
Ładowarka samochodowa
Uchwyt
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
typ gwarancji
Producenta
informacje o gwarancji producenta
Telefony:
00 800 441 24 54
Opis:
Aby skorzystać z usług serwisu, należy skontaktować się ze Wsparciem technologicznym pod bezpłatnym numerem:00 800 441 24 54lub poprzez mail:[email protected]

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.