Menu

Garmin DriveSmart 55 MT-S EU

Cechy produktu
  • Producent Garmin 
  • Mapy Europa 
Opis

Nawigacja GARMIN DriveSmart 55 MT-S EU Urządzenie nawigacyjne z inteligentnymi funkcjami i wysokiej rozdzielczości bezramkowym wyświetlaczem 5.5 cala, a także funkcją aktualizacji szczegółowych map. Garmin DriveSmart 55 jest genialnym towarzyszem dla kierowców, którzy uwielbiają nowe przygody w trakcie podróży.

zaopatrzone w proste menu i czytelne mapy urządzenie Garmin DriveSmart 55 pozwala przeglądać szczegółowe wskazówki nawigacyjne na jasnym, bezramkowym, dotykowym wyświetlaczu o wysokiej rozdzielczości. Aktywny asystent pasa ruchu z komunikatami głosowymi przygotowuje do bezpiecznego skręcania w zjazdy i przejeżdżania poprzez skrzyżowania.

Gdy zbliżasz się do takiego miejsca, animowany model wskazuje dobry pas ruchu dla wybranej trasy, a przyjemny głos oferuje dopełniającą pomoc. Dzięki zastosowanemu modułowi Wi-Fi w urządzeniu Garmin DriveSmart 55 MT-S można z łatwością aktualizować mapy i oprogramowanie bez wykorzystania komputera.

Po połączeniu urządzenia Garmin DriveSmart 55 z kompatybilnym smartfonem można prowadzić rozmowy poprzez komplet głośnomówiący, wykorzystując bezprzewodową technikę Bluetooth. Aby zachęcić do bezpieczniejszej jazdy i większej świadomości sytuacyjnej, ostrzeżenia dla kierowcy informują o zbliżających się ostrych zakrętach, ograniczeniach prędkości, fotoradarach, przejazdach kolejowych i nie tylko.

Urządzenie DriveSmart 55 MT-S posiada fabrycznie załadowane, szczegółowe i bezterminowe mapy obszaru Europy....

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.