Menu

MIO Spirit 7500 PL

Cechy produktu

  • Producent MIO 
  • Przekątna ekranu 5 "
  • Mapy Polska 

Opis

Nawigacja Mio Spirit 7500

+ Mapa Polski

Nawigacja samochodowa Spirit 7500 jest jednym z nowszych urządzeń, jakie proponuje marka Mio. Urządzenie zniewala swoimi progresywnymi funkcjami i ponadprzeciętnymi standardami planowania tras.


W nawigacji użyto technologię IQ Routes™, która na bieżąco wykorzystuje dane historyczne pobierane od milionów kierowców. Dzięki czemu znacznie szybciej i efektowniej przebiega proces wyznaczania nowej trasy dojazdu. Uzupełniającą funkcją jest LearnMe Pro™, która kontroluje styl jazdy kierowcy w celu dostosowania najkorzystniejszej trasy do preferencji użytkownika. Perfekcyjnie sprawdza się dodatkowo funkcja o nazwie „Znajdź mój samochód", która zapisuje lokalizację auta, usprawniając w ten sposób przystępne odnalezienie pojazdu na parkingu.


Nawigacja posiada dotykowy ekran o przekątnej 5 cali z funkcją Slide Touch™, dzięki czemu obsługa urządzenia przebiega bardzo wygodnie. Model Mio Spirit 7500 jest wzbogacony o Asystenta Parkowania, który prezentuje listę dostępnych miejsc parkingowych, gdy samochód znajduje się w odległości do 1 km od celu. Nowością jest także Asystent pasa ruchu i realistyczny widok skrzyżowań w 3D, co pozwala przejechać choćby szczególnie niełatwe skrzyżowanie czy ułatwia ustawienie się na odpowiednim pasie jazdy.


Nawigację samochodową Mio Spirit 7500 wyekwipowano w opcję planowania i porządkowania punktów przejazdowych, co jest realne nie tylko na urządzeniu,ponadto na komputerze. Funkcja ta usprawnia ustalenie trasy przejazdu oraz określenie najszczególniej optymalnej podróży. Użytkownik ma także możliwość zapisu położenia ulubionych miejsc oraz znalezienia najbliższych POI, czyli stacji benzynowych, restauracji oraz innych obiektów.


podczas jazdy samochodem, nawigacja Mio Spirit 7500 dokładnie powiadamia, gdzie i kiedy należy skręcić, dzięki czemu nie ma zapotrzebowania stałego zaglądania na wyświetlacz urządzenia GPS.


w sytuacji, jeśli użytkownik wybiera się na krótką wycieczkę zagranicę, może wypożyczyć mapę danego kraju na okres 3, 7 albo 30 dni, oszczędzając w ten sposób ponad 80% ceny jej zakupu. Do dyspozycji są kraje Europy, USA, Kanady i Australii. Oferuje także bezterminową aktualizację map, do 4 razy w roku. Ponadto, oprogramowanie nawigacji samochodowej Mio Spirit 7500 jest wzbogacone o preinstalowaną bazę fotoradarów (dostępną za darmo przez okres 3 miesięcy), co pozwala za każdym razem ustrzec się przed mandatem i zachować należytą ostrożność.


Z nawigacji samochodowej Mio Spirit 7500 można korzystać nie tylko w aucie,także w trakcie wędrówki po mieście, za co odpowiada tryb pieszy.


Model Mio Spirit 7500 otrzymał 2 nagrody:

  • nagrodę Video Blog Tech „Super Jakość 100%"
  • nagrodę Video Blog Tech „Rekomendacja 100%"

Wraz z nawigacją samochodową Mio Spirit 7500, użytkownik uzyskuje:

  • ładowarkę samochodową
  • ramię do mocowania nawigacji
  • software DVD

Hardware

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.