Menu

MIO Spirit 8500 EU

Cechy produktu

  • Producent MIO 
  • Przekątna ekranu 6.2 "
  • Rozdzielczość ekranu 800 x 480 px
  • Mapy Europa 

Opis

Opis Nawigacja samochodowa z dożywotnią aktualizacją map i bazy foto radarów Nowy Spirit 8500 dostarczany jest z aktualnymi mapami, a ich aktualizacja jest bezpłatna i dożywotnia. Nie musisz martwić się czy w urządzeniu masz aktualne mapy.

Dzięki zastosowanej bazie foto radarów z możliwością dożywotniej aktualizacji możesz ruszać bezpiecznie w trasę. Będziesz wiedział gdzie zwolnić na czas. Nowy Mio Spirit 8500 pozostał zaprojektowany z myślą o komforcie i prostocie używania.

obfity 6 calowy, jasny i czytelny wyświetlacz sprawizawsze będziesz jechać właściwą drogą. IQ Routes™ używa na bieżąco danych które zbiera system od milionów użytkowników. Dzięki tym danym nawigacja jest w stanie szybko stworzyć najlepszą trasę dojazdu do wybranego poprzez Ciebie celu.

LearnMe Pro™ monitoruje i uczy się Twojego stylu jazdy. Dzięki czemu udogodnieniu nawigacja za każdym razem dobierze adekwatną trasę do Twoich potrzeb I preferencji. Nawigacja Mio spirit zawsze przedstawi Ci kilka tras do wyboru.

Twoim zadaniem jest tylko dobór tej najwygodniejszej dla Ciebie. Martwisz się że nie wynajdziesz miejsca parkingowego po dojechaniu do celu? Już nie musisz. Zastosowane w nawigacje oprogramowanie znajdzie dla najbliższy wolny parking w odległości do 1 km od miejsca docelowego.

Bezterminowa aktualizacja map poprzez cały okres eksploatacji urządzenia Spirit 8500, maksymalnie 4 razy w roku, będziesz otrzymywać najnowsze mapy. Bezterminowa aktualizacja baz fotoradarów Spirit 8500 LM Spirit ma usługę bezterminowej aktualizacji bazy fotoradarów, abyś za każdym razem wiedział, gdzie zachować dodatkową ostrożność na drodze.

Aktualizacje możesz pobrać przy pomocy programu Spirit 8500 More Desktop. Znajdź mój samochód Zapisz lokalizację swojego samochodu i nie martw się o drogę powrotną na miejsce parkowania. LearnMe Pro™ rozszerzona Funkcja LearnMe Pro™ obserwuje fason jazdy kierowcy, zapoznaje się z nim i oferuje trasy dopasowane do jego preferencji.

W pobliżu szybki dostęp do najbliższych POI albo zapis ulubionych miejsc Symulacja trasy w tunelu Symulacja trasy w tunelu pozwala Tobie śledzić trasę poprzez całą podróż. Asystent pasa ruchu i widok skrzyżowań w 3D Nawigacja Spirit 8500 *** w odpowiednim momencie wskaże Ci właściwy pas ruchu, abyś nie miał problemu z wykonaniem kolejnego zakrętu.

Oprogramowanie Spirit 8500 *** umożliwi także realistyczny widok skrzyżowań w 3D ukazując najważniejsze znaki drogowe, by dać Ci więcej czasu na zorientowanie się przed zbliżeniem do zjazdu lub skrzyżowania.

Wypowiadane nazwy ulic Nie musisz martwić się o to iż źle zrozumiesz albo nie doczytasz nazwy. Nawigacja sama powie Ci gdzie i kiedy skręcić, Ty musisz jedynie skoncentrować się na prowadzeniu. Tryb pieszy Z Spirit 8500 nie tylko w samochodzie.

Znalazłeś się w fajnym mieście? Zrób sobie pieszą wycieczkę korzystając ze specjalnych funkcji dla podróży na piechotę. Asystent Parkowania Funkcja „Asystent Parkowania" automatycznie wyświetla listę przystępnych miejsc parkingowych, gdy pojazd znajduje się 1 km od celu.

Wypożyczalnia map w trakcie krótkiej wycieczki do nieznanego kraju warto mieć ze sobą nawigację. Dzięki funkcji wypożyczania mapę można wypożyczyć na 3, 7 albo 30 dni, oszczędzając w ten sposób ponad 80% ceny jej zakupu.

Oprócz Europy w wypożyczalni dostępne są jeszcze mapy USA, Kanady i Australii., Przeznaczenie (nawigacje) samochód, Przekątna ekranu (nawigacje/rejestratory) 6,2'', Pozostałe parametry wyświetlacza - Rozdzielczość: 800 x 480 - ekran dotykowy, Taktowanie procesora 800MHz, Pozostałe informacje o procesorze ARM Cortex-A7, Czytnik kart pamięci (tak/nie) Tak, wariant kart pamięci Brak informacji, standard pamięci SD / CF Brak informacji, Złącze anteny Brak danych, Pozostałe złącza we/wy USB, Bluetooth Nie, Mapy Europa, detalowe informacje o mapach - Full Europe - Bezterminowa aktualizacja map, Bateria, rozmiary 101.5 x 17.7 x 173.1 mm, Waga 275Gram, Funkcje - Tekst do wypowiedzenia(TTS) - Asystent pasa ruchu - IQ Routes™ - Widok skrzyżowań w 3D - LearnMe Pro™ - Tryb pieszy - Planowanie podróży - W pobliżu - Znajdź mój samochód - Symulacja trasy w tunelu, Pozostałe informacje, Akcesoria w pakiecie - Ramię do mocowania - Ładowarka samochodowa - Software DVD

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.