Menu

Modecom FreeWay SX 7.0

Cechy produktu
  • Producent Modecom 
  • Przekątna ekranu 7 "
Opis

wytworzona z myślą o najbardziej krętych drogach i najodleglejszych zakątkach świata. Nawigacja samochodowa MODECOM FreeWAY SX 7.0 to propozycja dla każdego kierowcy zarówno na bezkresne bezdroża jak i gąszcz miejskich ulic.

Urządzeniem steruje wydajny procesor Mstar MSB2531 800MHZ cechujący się wyjątkowo niskim poborem mocy. Wyraźny i obszerny i pokaźny wyświetlacz o przekątnej 7" TFT LCD, który pozwala na korzystanie z nawigacji niezależnie od pory dnia i warunków atmosferycznych.

dopełniające funkcje w nawigacji MODECOM FreeWAY SX 7.0 pozwalają słuchać muzyki czy odtwarzać filmy, co czyni z tego urządzenia multimedialne centrum rozrywki.
Plecki Uchwytu Nawigacji SX 7.0 pełnią także funkcję podstawki do oglądania filmów lub fotografii

Nawigacja pełna multimediów
Nawigacja MODECOM FreeWAY SX 7.0 to urządzenie, które oprócz swojego podstawowego zadania – pokierowania bezbłędnie do celu – cechuje się wieloma multimedialnymi funkcjami. Na przykład dzięki specjalnemu oprogramowaniu do czytania książek elektronicznych, użytkownik może oglądać za pomocą urządzenia dokumenty lub po prostu cieszyć się z lektury swej ulubionej książki.

Nawigacja MODECOM FreeWAY SX 7.0 także możliwość odtwarzania plików MP3 i MP4.


Pozostałe złącza we/wy

- Mini USB 2.0
- 3.5mm Jack


Pozostałe dane

- AudioMP3/WMA9/WAV
- Video MP4/ASF/WMV/AVI/DIVX/XVID


Akcesoria w komplecie

- Urządzenie
- przewód Mini USB
- Ładowarka samochodowa
- Instrukcja obsługi
- Uchwyt

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.