Menu

Modecom FreeWay SX2 EU

Cechy produktu
  • Producent Modecom 
  • Przekątna ekranu 5 "
  • Rozdzielczość ekranu 800 x 480 px
  • Mapy Europa 
Opis

Modecom Nawigacja FreeWAY SX2 + MAPFACTOR EUROPA Prosta droga do celu Prosto do celu produkowana z myślą o najbardziej krętych drogach i najodleglejszych zakątkach świata. Nawigacja samochodowa MODECOM FreeWAY SX 2.0 to propozycja dla każdego kierowcy równocześnie na bezkresne bezdroża, jak i gąszcz miejskich ulic Komfort wykorzystywania Urządzeniem steruje efektywny procesor Mstar MSB2531 charakteryzujący się bardzo niskim poborem mocy.

widoczny ekran o przekątnej 5” TFT LCD nieprzeciętnie pasuje do wnętrza samochodu, a jej jakość zezwala na korzystanie z nawigacji niezależnie od pory dnia i warunków atmosferycznych. Nie tylko nawigacja Nawigacja MODECOM FreeWAY SX 2.0 to urządzenie, które oprócz swego podstawowego zadania – pokierowania bezbłędnie do celu – charakteryzuje się wieloma multimedialnymi funkcjami.

Na przykład dzięki specjalnemu oprogramowaniu do czytania książek elektronicznych, użytkownik może przeglądać przy pomocy urządzenia dokumenty lub po prostu radować się z lektury swojej ulubionej książki.

Nawigacja MODECOM FreeWAY SX2 w dodatku możliwość odtwarzania plików MP3, a także MP4. MapaMap - Twój bezawaryjny pilot MapaMap jest mistrzowskim systemem nawigacji GPS, który poprowadzi użytkownika zakręt po zakręcie z komunikatami głosowymi do wybranego celu, uwzględniając korki na drogach w Polsce.

Dzięki funkcjom społecznościowym system ostrzega przed kontrolami drogowymi, fotoradarami, wypadkami i przekraczaniem dozwolonej prędkości. Nawigacja jest fachowym rozwiązaniem dedykowanym do nawigacji samochodowej.

darmowa aktualizacja map Zachowaj aktualność swoich map. Dzięki możliwości ich darmowej aktualizacji poprzez 12 miesięcy od momentu pierwszego uruchomienia będziesz miał gwarancję,za każdym razem trafisz prosto do celu.

System Windows CE 6.0 Nawigacja FreeWAY SX 7.1 ma zainstalowany uniwersalny i instynktowny w obsłudze system Windows CE 6.0, który pozwoli Ci na instalację Twojej ulubionej mapy, takiej jak MapaMap, iGO, MioMap, NavRoad, Navitel, czy Automapa.

Pełne odblokowanie... A wraz z nim oprócz możliwości uruchamiania innych systemów nawigacyjnych z pulpitu takich jak:AutoMapa, Igo, TomTom, MioMap, czy liczne programy użytkowe (notatnik, kalkulator, Word viewer, Excel viewer oraz inne).

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.