Menu

Navitel E505 Magnetic

Cechy produktu

  • Producent Navitel 

Opis

nawigacja NAVITEL E505 MAGNETIC Nawigacja Navitel włącza się samoczynnie wraz z oprogramowaniem nawigacyjnym po podłączeniu do uchwytu. Komunikaty głosowe, informacje o fotoradarach i zbliżających się manewrach przedstawiane są podczas podróży na 5-calowym, dotykowym wyświetlaczu TFT.

W urządzeniu są zainstalowe mapy offline 43 krajów europejskich, a także pełną mapę Białorusi, Kazachstanu, Rosji i Ukrainy wraz z ich dożywotnią, darmową aktualizacją. Produktywny procesor, funkcja radia Dzięki wbudowanej funkcji FM Transmiter, po ustawieniu trafnej częstotliwości, użytkownik może korzystać z podpowiedzi lektora bądź używać nawigacji jak radia, do słuchania muzyki i wiadomości.

Stabilność działania nawigacji zapewni procesor MStar MSB 2531A, o częstotliwości taktowania 800 MHz. Gniazdo kart SD W odróżnieniu do znanego na rynku modelu NAVITEL E500, E505 Magnetic pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Linux.

Urządzenie zaopatrzono w 8 GB pamięci wewnętrznej i uzupełniające porty na karty microSD/SDHC do 32 GB, na instalację kolejnych map albo odtwarzanie multimediów. Akcesoria W pakiecie dostajesz konieczne akcesoria: uchwyt, ładowarkę samochodową, przewód mini-USB, rysik, instrukcję obsługi, a także kartę gwarancyjną (na okres 24 miesięcy)....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.