Menu

Navitel F150

Cechy produktu

  • Producent Navitel 

Opis

NAVITEL F150 to nawigacja łącząca perfekcyjną jakość ze nieprzeciętną ceną. Prostota obsługi i intuicyjne menu zapewniają wygodę użytkowania. Urządzenie akcentuje się bezusterkowym oprogramowaniem, a takżeilością przystępnych map.

nowoczesny i równocześnie gustowny wygląd pozwala doskonałe znaleźć się urządzeniu w kokpicie każdego samochodu. Progresywna mapa Navitel za każdym razem umożliwi nam wyszukanie punktu docelowego, do którego chcemy dojechać.

Dzięki skrupulatnym komunikatom głosowym możemy być pewni, że nie zgubimy drogi do wyznaczonego miejsca. Urządzenie ma funkcję asystenta pasa ruchu – użytkownik w trakcie jazdy dostaje wyraźne powiadomienia o pasie ruchu, który należy zająć dojeżdżając do skrzyżowania.

Korzystając z tej opcji w nawigacji, choćby na nieznanym terenie nie ominiemy żadnego skrętu. Zastosowana baza fotoradarów –Gwarantowana bezpieczna jazda zgodnie z przepisami. Użytkownik podczas podróży uzyskuje ostrzeżenia o występujących na drodze fotoradarach.

Zachowując uzupełniającą ostrożność, nie narażasz się na koszty związane z mandatami. Rozbudowana baza adresów dostępna offline - to największy atut nawigacji samochodowej firmy Navitel. Fabrycznie zainstalowane mapy w urządzeniu powodują, że użytkownik podczas jazdy czuje się wygodnie.

Dodatkowa funkcja w postaci zastosowanych punktów POI poinformuje nas o przystępnych atrakcjach turystycznych, bankomatach czy hotelach. Państwa wchodzące w skład wgranych map urządzenia Navitel F150: Białoruś, Polska, Słowacja, Ukraina, Czechy.

firma NAVITEL gwarantuje każdemu użytkownikowi dostęp do darmowych aktualizacji map poprzez cały czas eksploatacji urządzenia. Ulepszenie oprogramowania pozwoli przemieszczać się szybciej i bezpieczniej, niezależnie od wskazanej trasy.

Po ustawieniu adekwatnej dla użytkownika częstotliwości, nawigacja transmituje komunikaty głosowe przez radio samochodowe. Funkcja Audio Playera pozwala na odtwarzanie wybranej poprzez nas muzyki podczas podróży.

Nie obciążając urządzenia, dźwięk zachowuje najwyższą jakość....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.