Menu

TomTom GO Expert 6

Cechy produktu
  • Producent TomTom 
Opis

pokazujemy tomtom go expert. Profesjonalna nawigacja dla ciężarówek, autobusów, autokarów i samochodów dostawczych. Każdego dnia i w trakcie jazdy może zdarzyć się coś niespodzianego. Urządzenie tomtom go expert pozwala przygotować się na każdą sytuację na drodze.

jeździj bez stresu dzięki najaktualniejszym mapom, trasom dopasowanym do dużego pojazdu i inteligentnym sposobom na omijanie korków – a to wszystko dostarczane poprzez nasze najkorzystniejsze, najszczególniej responsywne urządzenie nawigacyjne.korzyści: unikaj niemiłych niespodzianek.

zaplanuj łatwo trasę w oparciu o wymiar pojazdu, jego masę, typ ładunku i maksymalną szybkość, uwzględniając także kody tuneli adr i ograniczenia klasy un. Znajdź najszybsze trasy omijające korki dzięki aktualnym informacjom drogowym przesyłanym poprzez bluetooth, a także rocznym (darmowym) ostrzeżeniom o fotoradarach, żeby bezpieczniej poruszać się po drogach.

nowoczesna funkcja wyznaczania tras z asystentem pasa ruchu zezwala na luźne zajęcie właściwego pasa przed zjazdem z autostrady albo niełatwym skrzyżowaniem. Nasze mapy zmieniają się wraz z drogami.

jedź według najdokładniejszych i najaktualniejszych map świata na rynku. Aktualizacje map są trzy razy szybsze dzięki wykorzystaniu sieci wi-fi 5 ghz. Dostaj jasne powiadomienia na żywo o ograniczeniach, które mogą posiadać wpływ na pojazd, takich jak wysokości mostów, tunele adr, ograniczenia klasy un i punkty poboru opłat.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.