Menu

TomTom GO Expert 7

Cechy produktu
  • Producent TomTom 
Opis

przedstawiamy tomtom go expert. Profesjonalna nawigacja dla ciężarówek, autobusów, autokarów i samochodów dostawczych. Każdego dnia i podczas jazdy może zdarzyć się coś niespodzianego. Urządzenie tomtom go expert pozwala przygotować się na każdą sytuację na drodze.

jeździj bez stresu dzięki najaktualniejszym mapom, trasom dostosowanym do znacznego pojazdu i inteligentnym sposobom na omijanie korków – a to wszystko dostarczane poprzez nasze najkorzystniejsze, najszczególniej responsywne urządzenie nawigacyjne.korzyści:unikaj niemiłych niespodzianek.

zaplanuj prosto trasę w oparciu o wymiar pojazdu, jego masę, wariant ładunku i maksymalną szybkość, uwzględniając także kody tuneli adr i ograniczenia klasy un.znajdź najszybsze trasy omijające korki dzięki aktualnym informacjom drogowym przesyłanym przez bluetooth i rocznym (bezpłatnym) ostrzeżeniom o fotoradarach, żeby bezpieczniej poruszać się po drogach*.nowoczesna funkcja wyznaczania tras z asystentem pasa ruchu pozwala na luźne zajęcie właściwego pasa przed zjazdem z autostrady albo nieprzystępnym skrzyżowaniem.nasze mapy zmieniają się wraz z drogami.

jedź według najdokładniejszych i najaktualniejszych map świata na rynku. Aktualizacje map są trzy razy szybsze dzięki wykorzystaniu sieci wi-fi 5 ghz.otrzymuj jasne powiadomienia na żywo o ograniczeniach, które mogą posiadać wpływ na pojazd, takich jak wysokości mostów, tunele adr, ograniczenia klasy un i punkty poboru opłat.* po upływie rocznego okresu próbnego usługi fotoradary i live można przedłużyć, wykupując subskrypcję.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.