Menu

TomTom Trucker 6000 EU

Cechy produktu

  • Producent TomTom 
  • Mapy Europa 

Opis


TomTom Trucker 6000 EU
+Etui

Urządzenie nawigacyjne Trucker 6000 to innowacyjny model opracowany przez markę TomTom. Użytkownik ma do dyspozycji znaczny, aż 6-calowy wyświetlacz dotykowy, który za każdym razem pokazuje czytelny i bardzo wyrazisty obraz.

Usługa TomTom Traffic na 1 rok - Korzystaj przez rok z informacji drogowych w czasie rzeczywistym.

To model na ogół dedykowany dla kierowców samochodów ciężarowych, ponieważ potrafi wyodrębnić trasę dobraną do wymiarów i masy pojazdu, a także prędkości i rodzaju wiezionego ładunku. Funkcja ta pozwala skuteczniej wykorzystać czas jazdy oraz dotrzeć na miejsce rozładunku o skrupulatnie sprecyzowanej porze. Dzięki aplikacji MyDrive, użytkownik o każdej porze i w jakimkolwiek miejscu szybko zaplanuje trasę, przy uwzględnieniu postojów, a dzięki dożywotniej usłudze Fotoradary, uniknie wydatków związanych z mandatami. Model Trucker 6000 ma wgrane ponad kilkadziesiąt map m.in. Polski, Holandii, Szwajcarii czy Andory.


Nawigacja dla ciężarówek TomTom Trucker 6000 to model 4 w 1, który dzięki funkcji nawigacji dla wielu pojazdów pozwala korzystać z modelu w dowolnym samochodzie. Istnieje możliwość zmiany profilu z ciężarówki na autobus, samochód dostawczy lub samochód osobowy.


Kierowcy ciężarówek na pewno docenią dożywotnie aktualizacje map, które w ciągu roku można aktualizować choćby kilka razy. Dopełniającą zaletą jest obsługa urządzenia za pomocą poleceń głosowych, co pozwala zachować bezpieczeństwo podczas prowadzenia samochodu. W trakcie poruszania się po mieście, konieczny staje się asystent pasa uchu, dzięki któremu należycie przejedzie się choćby szczególnie skomplikowane skrzyżowanie.

Model TomTom Trucker 6000 jest wzbogacony o funkcję szybkiego wyszukiwania, dzięki której niemal błyskawicznie są wyświetlane np. Dane na temat najbliższej stacji benzynowej, supermarketu czy końcowego adresu.

W komplecie znajduje się: uchwyt Click & Go – dzięki niemu istnieje możliwość konstrukcji nawigacji TomTom Trucker 6000 na przedniej szybie lub na desce rozdzielczej samochodu


pakiet gromadzi:

  • TomTom Trucker 6000
  • Uchwyt Click & Go
  • kabel USB i ładowarka samochodowa
  • Krążki montażowe na deskę rozdzielczą
  • Ulotka instalacyjna

przystępność cech ciężarówek zależy od kraju. Nie można zagwarantować, że charakterystyka danej ciężarówki zostanie uwzględniona w przypadku wszelkich sugerowanych tras. Należy zawsze przestrzegać znaków drogowych i obowiązujących przepisów.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.