Menu

EBA 1624 CC

Cechy produktu
  • Producent EBA 
  • Rodzaj cięcia ścinki 
Opis

Niszczarka do papieru EBA Niszczarka do dokumentów jest niezastąpionym urządzeniem, które niewątpliwie powinno znaleźć się w każdej firmie. Proste niszczenie dokumentacji to przeważnie wygoda i komfort pracy, co jest bardzo doceniane przez pracowników.

Poznajmy niszczarki firmy EBA - gwarancja jakości popartej doświadczeniem i historią. Niszczarka do papieruZanim zdecydujemy się na zakup konkretnego modelu niszczarki do dokumentów, musimy poznać szereg parametrów technicznych, które będą miały decydujący wpływ na funkcjonalność urządzenia niszczącego.

Niszczarka do dokumentów EBA - specyfikacja technologiczna:Co niszczy? - niszczarka niszczy jednorazowo do 5 kartek o gramaturze 70g, powstałe mikrościnki posiadają wymiar 0,8x12 mm, co jest gwarancją wysokiej ochrony informacji osobowych zawartych w dokumentach.Dla kogo? - niszczarka do papieru jest przeznaczona do stosowania w średnim biurzeCechy budowy - niszczarka do dokumentów EBA została wzbogacona o szczelinę wejściową o rozmiarze 240 mm, dzięki czemu bez problemu zawiera dokumenty formatu A4Kosz na ścinki - pojemność kosza na ścinki wynosi 35l, jest to adekwatna wielkość, która zezwala na nam długą pracę bez częstego opróżniania koszaGwarancja - gwarantuje 5 lat gwarancji noże tnące i 5 lat na urządzenie Niszczarka EBA - właściwości szczególne 1.

Poziom bezpieczeństwa: w celu zagwarantowania jak najwyższej ochrony danych niszczonych dokumentów warto, zwrócić uwagę na DIN, określający solidnie wybrany poprzez nas model urządzenia niszczącego. DIN dokumenty P6: niszczarka tego typu świetnie spełni oczekiwania w procesie niszczenia dokumentów firmowych, osobistych i ściśle tajnych.

EBA - o producencieMarka EBA to ponad 100 lat doświadczenia w branży papierniczo-biurowej. Założyciel producenta już w 1935 roku zaprezentował pierwszy na świecie model niszczarki biurowej. Wieloletnie doświadczenie, ciężka praca i potencjał firmy zaowocowały sukcesem na arenie międzynarodowej.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.