Menu

EBA 1624 CCC

Cechy produktu
  • Producent EBA 
Opis

Niszczarka do papieru EBA Niszczarka do dokumentów jest niezastąpionym urządzeniem, które z całą pewnością powinno znaleźć się w każdej firmie. Łatwe niszczenie dokumentacji to na ogół wygoda i komfort pracy, co jest stanowczo doceniane przez pracowników.

Poznajmy niszczarki marki EBA - gwarancja jakości popartej doświadczeniem i historią. Niszczarka do papieruZanim zdecydujemy się na zakup mocnego modelu niszczarki do dokumentów, musimy poznać szereg parametrów technologicznych, które będą miały decydujący wpływ na funkcjonalność urządzenia niszczącego.

Niszczarka do dokumentów EBA - specyfikacja techniczna:Co niszczy? - niszczarka niszczy jednorazowo do 4 kartek o gramaturze 70g, powstałe mikrościnki mają wymiar 0,8x5 mm, co jest gwarancją wysokiej ochrony informacji osobowych zawartych w dokumentach.Dla kogo? - niszczarka do papieru jest dedykowana do korzystania w średnim biurzeCechy budowy - niszczarka do dokumentów EBA została wzbogacona o szczelinę wejściową o wymiarze 240 mm, dzięki czemu bezproblemowo zawiera dokumenty formatu A4Kosz na ścinki - pojemność kosza na ścinki wynosi 35l, jest to słuszna wielkość, która umożliwia nam długą pracę bez częstego opróżniania koszaGwarancja - gwarantuje 5 lat gwarancji noże tnące i 5 lat na urządzenie Niszczarka EBA - cechy szczególne 1.

Poziom bezpieczeństwa: w celu zagwarantowania jak najwyższej ochrony danych niszczonych dokumentów warto, zwrócić uwagę na DIN, określający konkretnie wybrany przez nas model urządzenia niszczącego. DIN dokumenty P7: niszczarka tego typu perfekcyjnie stanie na wysokości zadania w procesie niszczenia dokumentów firmowych, osobistych oraz ściśle tajnych.

EBA - o producencieMarka EBA to ponad 100 lat doświadczenia w branży papierniczo-biurowej. Założyciel producenta już w 1935 roku zaprezentował pierwszy na świecie model niszczarki biurowej. Wieloletnie doświadczenie, ciężka praca i potencjał firmy zaowocowały sukcesem na arenie międzynarodowej.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.