Menu

Fellowes AutoMax 350C

Cechy produktu
  • Producent Fellowes 
  • Pojemność kosza 68 l
  • Szerokość wejścia 230 mm
  • Rodzaj cięcia ścinki 
Opis

Utwórz konto w module serwisowym online Fellowes i zarejestruj zakup urządzenia. Gwarancja na zakupione urządzenie zostanie wydłużona do 3 lat. REGULAMIN | REJESTRACJA Wysokowydajna niszczarka biurowa, która w praktyce a nie tylko w reklamie, nie wymaga uzupełniającego użycia dłoni przy podawaniu papieru.

Tylko niszczarka Fellowes AutoMax™ oferuje w 100% samoczynne niszczenie. Profesjonalna niszczarka dedykowana do pracy przez grupę 3-5 użytkowników. Znaczna szuflada zezwala na uszkodzenie do 350 kartek A4 (70g) na ścinki 4×38 mm (poziom bezpieczeństwa P-4/T-4/O-3 wg normy DIN66399).

Szerokość wejścia – 230 mm. Niszczy pełny wsad (350 kartek) w 8 minut, jej cykl pracy ciągłej to aż 45 minut. Kosz o objętości 68 litrów. Cechy niepowtarzalnE: Niszczy dokumenty ze zszywkami i spinaczami, choćby te pogięte i niestarannie złożone, podarte czy na papierze połyskującym, dokumenty wielokrotnie złożone, karty kredytowe (podajnik ręczny), płyty CD/DVD (podajnik ręczny), pocztę reklamową.

Tego nie potrafi żadne inne urządzenie! Prosta w obsłudze – starczy włożyć dokumenty lub nośniki do szuflady, nie trzeba ich układać czy także zdejmować zszywek lub spinaczy, włączyć przycisk niszczenia i można wrócić do swych obowiązków – resztę wykona niszczarka za Ciebie.

nad wyraz wielka sprawność – pojemna szuflada mieści do 350 kartek. Cicha, dzięki zastosowaniu technice SilentShred™. Brak uciążliwych zacięć, dzięki systemowi Auto Reverse – w sytuacji zacięcia dokumentów niszczarka wstępnie wycofa dokumenty.

Energooszczędna – dzięki funkcji Sleep Mode urządzenie wyłącza się automatycznie, gdy nie jest stosowane. Bezpieczna – funkcja Smart Lock uniemożliwia otwarciu szuflady w trakcie niszczenia dokumentów. Gwarancja na noże tnące aż 20 lat!

Miejsce używania przeciętne biuro liczba kartek niszczonych jednorazowo (A4/70g) 350 rozmiar cięcia 4 x 38 Poziom bezpieczeństwa DIN dokumenty P4 Poziom bezpieczeństwa DIN karty T4 Poziom bezpieczeństwa DIN płyty O3 Szerokość szczeliny wejściowej w mm 230 pojemność kosza w litrach 68 średnia szybkość niszczenia w metrach/min 3,35 proces pracy w minutach 45 on / 30 off Niszczy zszywki tak Niszczy drobne spinacze biurowe tak Niszczy karty kredytowe tak Niszczy płyty CD/DVD tak Silent Shred™ tak SmartLock tak Sleep Mode tak Auto Reverse tak Korpus na kółkach tak Start/stop Fotokomórka Funkcja cofania tak Auto stop przy otwartych drzwiach/wyjętym koszu/zdjętej głowicy tak samoczynne zatrzymanie pracy przy pełnym koszu tak Dioda informująca o przepełnionym koszu tak Dioda powiadamiająca o otwartych drzwiach/wyjętym koszu tak Dioda informująca o zacięciach tak Zabezpieczenie termiczne tak Zabezpieczenie termiczne-dioda tak Gwarancja na urządzenie w latach 2 Gwarancja na noże tnące w latach 20 wymiary urządzenia w mm (wys x szer x gł) 813 x 390 x 578 Waga urządzenia w kg 31,8 Wymaga konserwacji olejem tak Zalecane użycie worków nr 36054 Nr katalogowy 4964101 Nie wiesz jakie urządzenie do niszczenia dokumentów wybrać? Zadzwoń albo napisz do nas a postaramy się dobrać odpowiednią niszczarkę do Twoich potrzeb.

Tel. (34) 366-72-72 Email: sklep@solokolos.pl Niszczarka automatyczna Fellowes AUTOMAX 350C

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.