Menu

Fellowes AutoMax 550C

Cechy produktu
  • Producent Fellowes 
  • Pojemność kosza 83 l
  • Szerokość wejścia 230 mm
  • Rodzaj cięcia ścinki 
Opis

Utwórz konto w module serwisowym online Fellowes i zarejestruj zakup urządzenia. Gwarancja na zakupione urządzenie zostanie wydłużona do 3 lat. REGULAMIN | REJESTRACJA Wysokowydajna niszczarka biurowa, która w praktyce a nie tylko w reklamie, nie wymaga uzupełniającego zastosowania rąk przy podawaniu papieru.

Tylko niszczarka Fellowes AutoMax™ proponuje w 100% automatyczne niszczenie. Wysokowydajna niszczarka biurowa przeznaczona do pracy ciągłej poprzez grupę powyżej 5 użytkowników. Spora szuflada zezwala na jednorazowe zniszczenie do 550 kartek A4 (70g) na ścinki 4×38 mm (poziom bezpieczeństwa P-4/T-4/O-3 wg normy DIN 66399).

Szerokość wejścia – 230 mm. Proces pracy ciągłej pozwala zniszczyć do 550 arkuszy w 13 minut. Kosz o pojemności 83 litry. Cechy oryginalnE: Niszczy dokumenty ze zszywkami i spinaczami, choćby te pogięte i niestarannie złożone, podarte czy na papierze lśniącym, dokumenty wielokrotnie złożone, karty kredytowe (podajnik ręczny), płyty CD/DVD (podajnik ręczny), pocztę reklamową.

Tego nie potrafi żadne inne urządzenie! Prosta w obsłudze – starczy włożyć dokumenty do szuflady, nie trzeba ich układać czy także zdejmować zszywek albo spinaczy, włączyć przycisk niszczenia i można wrócić do swoich obowiązków – resztę wykona niszczarka za Ciebie.

szczególnie szeroka sprawność – pojemna szuflada posiada do 550 kartek. Cicha, dzięki zaimplementowaniu technologii SilentShred™. Brak uciążliwych zacięć, dzięki systemowi Auto Reverse – w sytuacji zacięcia dokumentów niszczarka wstępnie wycofa dokumenty.

Energooszczędna – dzięki funkcji Sleep Mode urządzenie wyłącza się samoczynnie, gdy nie jest użytkowane. Bezpieczna – funkcja Smart Lock zapobiega otwarciu szuflady w trakcie niszczenia dokumentów. Gwarancja na noże tnące aż 20 lat!

Miejsce stosowania pokaźne biuro ilość kartek niszczonych jednorazowo (A4/70g) 550 rozmiar cięcia 4 x 38 Poziom bezpieczeństwa DIN dokumenty P4 Poziom bezpieczeństwa DIN karty T4 Poziom bezpieczeństwa DIN płyty O3 Szerokość szczeliny wejściowej w mm 230 objętość kosza w litrach 83 przeciętna szybkość niszczenia w metrach/min 3,35 cykl pracy w minutach ∞ Niszczy zszywki tak Niszczy nieduże spinacze biurowe tak Niszczy karty kredytowe tak Niszczy płyty CD/DVD tak Silent Shred™ tak SmartLock tak Sleep Mode tak Auto Reverse tak Korpus na kółkach tak Start/stop Fotokomórka Funkcja cofania tak Auto stop przy otwartych drzwiach/wyjętym koszu/zdjętej głowicy tak automatyczne zatrzymanie pracy przy pełnym koszu tak Dioda powiadamiająca o przepełnionym koszu tak Dioda sygnalizująca o otwartych drzwiach/wyjętym koszu tak Dioda powiadamiająca o zacięciach tak Zabezpieczenie termiczne tak Gwarancja na urządzenie w latach 2 Gwarancja na noże tnące w latach 20 rozmiary urządzenia w mm (wys x szer x gł) 890 x 441 x 578 Waga urządzenia w kg 33,6 Wymaga konserwacji olejem tak Zalecane wykorzystanie worków nr 36054 Nr katalogowy 4963101 Nie wiesz jakie urządzenie do niszczenia dokumentów wybrać? Zadzwoń lub napisz do nas a postaramy się dobrać odpowiednią niszczarkę do Twoich potrzeb.

Tel. (34) 366-72-72 Email: sklep@solokolos.pl Niszczarka automatyczna Fellowes AUTOMAX 550C

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.