Menu

Fellowes AutoMax 600M

Cechy produktu

  • Producent Fellowes 
  • Pojemność kosza 83 l
  • Szerokość wejścia 230 mm
  • Rodzaj cięcia ścinki 

Opis

Niszczarka Fellowes AutoMax 600M Zapewnij bezpieczeństwo swym danym Wysokowydajna automatyczna niszczarka Fellowes AutoMax 600M biurowa Fellowes Automax 600M pozwoli ci zaoszczędzić czas i zapewni bezpieczeństwo danych.

dedykowana jest do stosowania w pokaźnym biurze przez grupę powyżej 5 osób. Podajnik automatyczny pozwala na zniszczenie do 600 kartek A4 (70g) na mikrościnki 2×12 mm. Poziom zabezpieczeń niszczonego papieru P-5, kart kredytowych T-5 wg normy DIN66399.

Szczelina do niszczenia w trybie ręcznym zezwala na uszkodzenie do 14 kartek (70g), kosz o obszerności 83 litrów. Prosta w obsłudze i wydajna Niszczarka Fellowes AutoMax 600M niszczy samoczynnie do 600 kartek w zaledwie 15 minut dzięki wytrzymałemu silnikowi asygnowanemu do pracy ciągłej.

starczy włożyć dokumenty albo nośniki do podajnika, włączyć przycisk niszczenia i można wrócić do swoich obowiązków – resztę wykona niszczarka za Ciebie, a dzięki zaimplementowaniu technologii SilentShred™ nie wytwarza obfitego hałasu.

Energooszczędna i bezpieczna Dzięki systemowi Auto Reverse – w przypadku zacięcia dokumentów niszczarka Fellowes AutoMax 600M wstępnie wycofa dokumenty, dzięki funkcji Sleep Mode urządzenie wyłącza się automatycznie po 2 minutach braku aktywności, natomiast funkcja Smart Lock z blokadą na czterocyfrowy PIN zapobiega otwarciu szuflady w trakcie niszczenia dokumentów.

W trybie samoczynnym niszczy dokumenty ze zszywkami i znikomymi spinaczami biurowymi a w trybie podajnika ręcznego dokumenty wielokrotnie złożone, karty kredytowe.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.