Menu

HSM b24 0,78 x 11 mm

Cechy produktu
  • Producent Hsm 
  • Pojemność kosza 34 l
  • Szerokość wejścia 240 mm
  • Funkcje cięcie zszywek 
  • Rodzaj cięcia ścinki 
Opis

Niszczarka HSM Securio B24 CSF DIN 5 0,78x11 ścinki Niszczarka do niszczenia dokumentów w minimalnym biurze lub domu. Niszczy karty kredytowe i płyty CD (wg tabeli poniżej). Automatyczny start/stop. Wyłącznik zintegrowany z funkcją cofania.

Zatrzymuje się automatycznie w momencie wyjęcia kosza na ścinki, albo przepełnienia. Tryb ZES zerowy pobór prądu w stanie czuwania. Poziom zapełnienia kosza widoczny przez półprzezroczyste okienko. Wyjmowany kosz na ścinki.

Ta przenośna niszczarka na kółkach zapewni bezpieczeństwo danych w miejscu pracy. Hartowane indukcyjnie wałki tnące z litej stali rozdrabniają też zszywki i spinacze biurowe, jednocześnie gwarantując długotrwałą eksploatację urządzenia.

solidny silnik jest dostosowany do ciągłej pracy poprzez długi czas, zapewnia w dodatku dużą sprawność cięcia. Cichą pracę niszczarki uzyskano dzięki słusznemu przypasowaniu działania wszystkich części mechanizmu tnącego i napędu oraz dzięki zamkniętej przekładni.

Wielofunkcyjny przycisk sterowania umożliwia instynktowną obsługę urządzenia. Zastosowana fotokomórka samoczynnie uruchamia niszczarkę i wyłącza ją po zakończeniu podawania papieru. Funkcja automatycznego wycofania papieru zapobiega jego zacięciu i zagwarantuje bezproblemowe działanie maszyny.

duże bezpieczeństwo stosowania zagwarantuje podnoszona klapka bezpieczeństwa, która wyklucza ryzyko przypadkowego wciągnięcia do środka maszyny. Poziom napełnienia pojemnika można za każdym razem sprawdzić poprzez otwór inspekcyjny i opróżnić go we właściwym czasie.

Pojemnik daje się prosto wyciągnąć i opróżnić. Gdy niszczarka znajduje się w trybie stand-by, pobiera minimalną liczba prądu, za co odpowiada system zarządzania energią EMCS. Materiały najwyższej jakości i firma,,Made in Germany" zapewniają bezpieczeństwo i niezawodne użytkowanie przez mnóstwo lat.

Materiały najwyższej jakości oraz marka,,Made in Germany" gwarantują bezpieczeństwo i niezawodne stosowanie poprzez mnóstwo lat. 3 lata gwarancji. Hartowane wałki tnące z litej stali - dożywotnia gwarancja potężny silnik jest przystosowany do ciągłej pracy.

Cicha praca zapewnia śladowy poziom hałasu w miejscu pracy. EcoSmart: wyjątkowo niskie zużycie energii w trybie czuwania na poziomie 0,1 W. Blue Angel: niszczarka dokumentów została nagrodzona za wkład w zrównoważony rozwój.

Funkcja automatycznego wycofania w przypadku zacięcia papieru zagwarantuje efektywne niszczenie dokumentów. Osłona bezpieczeństwa uniemożliwia przypadkowemu wciągnięciu. Wielofunkcyjny przycisk sterowania zezwala na instynktowną obsługę urządzenia.

Fotokomórka samoczynnie uruchamia i wyłącza urządzenie. Wyjmowany pojemnik na ścinki pozwala na bezproblemowe opróżnianie. Kontrola poziomu napełnienia dzięki okienku inspekcyjnemu w pojemniku na ścinki..

Szerokość wejścia (mm): 240 mm Szerokość cięcia (mm): 0,78x11 ścinki Poziom bezpieczeństwa DIN 32757: DIN 5 wydajność - liczba arkuszy 70g: 7-8 arkuszy Cięcie dyskietek: - Kruszenie płyt CD: - Cięcie kart plastikowych: - samoczynny START/STOP: Tak Cięcie zszywek: Tak Cięcie minimalnych spinaczy: Tak Sygnał świetlny otwarte drzwi/wyjęty kosz: Tak Optyczny wskaźnik napełnienia kosza: Tak Silnik przystosowany do pracy ciągłej: Tak Zabezpieczenie przed przegrzaniem: Tak Napięcie (V): 230/50 Hz Moc (W): 500 W objętość pojemnika (litry): 34 l.

wymiary szerokość/głębokość/wysokość: 395x317x605 mm Waga: 20,5 kg

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.