Menu

HSM B32 1,9 x 15 mm

Cechy produktu
  • Producent Hsm 
  • Pojemność kosza 82 l
  • Szerokość wejścia 240 mm
  • Funkcje cięcie zszywek, niszczenie kart plastikowych 
  • Rodzaj cięcia ścinki 
Opis

SECURIO zupełnie nowe spojrzenie na współczesne niszczarki.Niszczarki dokumentów stały się nienaruszalną częścią nowoczesnego biura. Zatem nic dziwnego, że niszczarki SECURIO to szczyt osiągnięć w dziedzinie wzornictwa, oszczędności energii, łatwości obsługi i niskiego poziomu hałasu w trakcie pracy.

Połączenie tych cech pozwoliło nam już dzisiaj uzyskać niszczarkę biurową przyszłości. SECURIO filozofia przystępnej obsługi:Prosty dobór poszczególnych funkcji przy użyciu pojedynczego przycisku: uruchomienie, zatrzymanie, tryb pracy chwilowej i tryb pracy ciągłej.

Funkcja cofania włącza się automatycznie z chwilą wykrycia blokady papieru. Można jednak również włączyć ją ręcznie, naciskając przycisk R.przejrzysty ekran na przedniej ścianie pokrywy umożliwia prędki i prosty podgląd poziomu zapełnienia pojemnika na ścinki.

wielki pojemnik rzadziej wymaga opróżniania, oszczędzając czas i pieniądze. Osobne worki na ścinki papieru i płyt CD umożliwiają segregację odpadów (dostępne w modelu SECURIO B32 i wyższych). System EMCS (Energy Management and Control System) - rozsądny sposób zarządzania energią:Funkcja samoczynnego usypiania: Po upływie 2 minut bezczynności niszczarka SECURIO samoczynnie przełącza się w tryb energooszczędny: wszystkie jej komponenty będące zbędnymi odbiornikami elektryczności zostają wyłączone albo pobór mocy poprzez nie jest ograniczany do minimum.

starczy jednak wprowadzić do urządzenia kolejną porcję papieru, a włączy się ono automatycznie, wznawiając pracę. Funkcja samoczynnego wyłączania: po 4 godzinach bezczynności niszczarka SECURIO wyłącza się w pełni.

dzięki czemu w nocy i w weekendy nie marnuje ona cennej energii. Niszczarka włącza się natychmiast, gdy tylko użytkownik naciśnie przycisk sterujący. Tryb pracy chwilowej: aby zniszczyć niewiele znaczący kawałek papieru, kartę kredytową lub folię należy nacisnąć przycisk sterujący i przytrzymać go przez ok.

2 sekundy niszczarka SECURIO włączy się i będzie pracować poprzez 10 sekund, po czym automatycznie wyłączy się. Tryb pracy ciągłej: Przy obszernych ilościach papieru i dokumentów, naciśnięcie przycisku sterującego i przytrzymanie go przez 4 sekundy przełącza niszczarkę SECURIO w tryb pracy ciągłej.

Urządzenie samoczynnie powróci do trybu gotowości, gdy cykl niszczenia dobiegnie końca. Cicha praca. Opracowując niszczarki SECURIO, położyliśmy ogromny nacisk na ich akustykę. Dzięki temu urządzenia te podczas niszczenia dokumentów emitują szum o wygodnie niskim natężeniu.

Tnie papier na ścinki 1,9x15 mm. Niszczy jednorazowo 11-13 kartek* (* o gramaturze 70 g/m 2). Stopień bezpieczeństwa DIN 4. Niszczy spinacze i karty kredytowe. Szerokość szczeliny wejściowej 310 mm. Pojemność kosza na ścinki 82l.

Gwarancja na urządzenie: 3 lata. Gwarancja na noże tnące: dożywotnia. Artykuł niemiecki. Innowacyjna niszczarka do pracy bezpośrednio przy biurku. Przystosowana do pracy w trybie ciągłym 24h/dobę. Wyposażona w najtrwalsze z możliwych, jednoelementowe, stalowe wałki tnące.

System zarządzania energia EMCS. Cicha praca. Samoczynny włącznik Start/Stop zintegrowany z funkcją cofania, samoczynny revers w przypadku zacięcia papieru, tryb uspienia po 2 min. Nieużywania, automatyzne wyłączanie po 1 godzinie nieużywania.

Nie wiesz jakie urządzenie do niszczenia dokumentów wybrać$30 Zadzwoń lub napisz do nas a postaramy się dobrać odpowiednią niszczarkę do Twoich potrzeb. Tel. (34) 366-72-72 Email: sklep@solokolos.pl Najpopularniejsze niszczarki w naszej ofercie.

1. Niszczarka Fellowes 60Cs 2. Niszczarka Fellowes M-7C 3. Niszczarka Fellowes 53C 4. Niszczarka Fellowes M-8C 5. Niszczarka Fellowes P-48C 6. Niszczarka Fellowes P-28S 7. Niszczarka Fellowes M-6C 8. Niszczarka Fellowes 21Cs 9.

Niszczarka Fellowes 73Ci 10. Niszczarka Fellowes 63Cb 11. Niszczarka Fellowes AUTOMAX 200C 12. Niszczarka Wallner FXD85B 13. Niszczarka Kobra +1 CC4 ES 14. Niszczarka OPUS VS 1202 CD 15. Niszczarka OPUS CS 2212 CD 16.

Niszczarka Fellowes 75Cs 17. Niszczarka Kobra +1 SS4 ES 18. Niszczarka Fellowes 79Ci 19. Niszczarka Fellowes 99Ci 20. Niszczarka Wallner FX510CD Akcesoria do niszczarek. Oleje do niszczarek przeznaczone do niszczarek tnących na ścinki.

Regularne używanie uniemożliwia osadzaniu się ścinków na nożach, przedłuża czas pracy i efektywność niszczarki. Sposób wykorzystania: Nanieś na kartkę papieru niewielką ilość oleju na całą jej powierzchnię. Zniszcz kartkę w niszczarce.

Powtarzaj procedurę do momentu oczyszczenia noży ze ścinek. Arkusze do oliwienia Gotowe arkusze nasączone olejem do czyszczenia noży tnących. Czysty i prosty sposób na przedłużenie żywotności niszczarki.

wystarczy zniszczyć arkusz w niszczarce. Worki do niszczarek przypasowane wymiarem do poszczególnych grup niszczarek dokumentów. Pomagają zachować miejsce niszczenia w czystości. Gwarancja. Wszystkie niszczarki dokumentów w naszej ofercie objęte są gwarancją producenta i pochodzą z oficjalnej polskiej dystrybucji.

Dlaczego warto niszczyć zbędne dokumenty$31 Już 17% z dorosłych polaków padło ofiarą kradzieży tożsamości, a 46% z nich zostało okradzionych ze środków znajdujących się na rachunkach bankowych. Nie daj się okraść.

Chroń swoją tożsamość, a także informacje osobowe kupując już teraz niszczarkę dokumentów. Jakie materiały należy niszczyć$32 Decyzja o tym, co należy zniszczyć nie powinna być nieprzystępna. Tak naprawdę każdy dokument, choćby płyty CD/DVD, zawierające szczegółowe dane osobiste, firmowe lub finansowe, powinny być zniszczone przed wyrzuceniem.

Policja i eksperci zgadzają się, że jednym z najlepszych sposobów ochrony tożsamości jest niszczenie zbędnych dokumentów zawierających dane osobowe. Istnieje sporo dokumentów, jednocześnie w domu jak i w biurze, które należy zniszczyć w niszczarce dokumentów.

W domu: W pracy: informacje z banku, wyciągi z kart kredytowych, rachunki, dokumenty z firm ubezpieczeniowych, faktury, dane podatkowe listy klientów, listy płac, informacje sprzedażowe, raporty finansowe, dane osobowe i życiorysy, dokumenty prawne i sporo innych Jak wybrać niszczarkę$33 Ze względu na przeznaczenie niszczarki: niszczarki do domu albo niewiele znaczącego biura (tnące do 300 kartek dziennie) niszczarki do niepokaźnego i średniego biura (tnące do 2000 kartek dziennie) niszczarki do sporego biura i profesjonalne (tnące powyżej 2000 kartek dziennie) Ze względu na wariant cięcia: paskowe - niszczarki tnące dokumenty na paski (np.

3,9 mm) ścinkowe - niszczarki tnące dokumenty na ścinki (np. 4x44 mm) Ze względu na stopień tajności: P-1 - wszystkie materiały P-2 - dokumenty firmowe P-3 - dane tajne P-4 - informacje nad wyraz poufne P-5 - dane kluczowe i tajne P-6 - dane tajne P-7 - dane ściśle tajne Ze względu na rodzaj podawania papieru: podawanie ręczne - konwencjonalne niszczarki ze szczeliną podawczą podawanie samoczynne - niszczarki z automatycznym podajnikiem Producenci niszczarek przystępni w naszej ofercie.

Niszczarki Kobra mistrzowskie urządzenia produkowane w Europie. Niszczarki Wallner modne niszczarki do biur w dostępnej cenie. Niszczarki Fellowes nowoczesne nowoczesne urządzenia do domu i biura.

Niszczarki Opus marka popularnych niszczarek do domu i biura. Niszczarki Ideal Urządzenia najwyższej jakości i wytrzymałości. Niszczarki Eba Pierwszy producent niszczarek na świecie. Niszczarki HSM Najwyższej jakości fachowe niszczarki do biur.

Przykładowe ilości ścinków z kartki A4 w rozmaitych cięciach. Mikrościnki Poziom P-5 - bardzo wysokie zabezpieczenie dla informacji osobowych wyjątkowo prywatnych 2 x 8 mm - około 3 898ścinków z kartki A4 Ścinki Poziom P-4 - obszerniejsze bezpieczeństwo dla dokumentów zawierających informacje osobowe i poufne 4 x 38 mm - około 410ścinków z kartki A4 Ścinki Poziom P-3 - większe bezpieczeństwo dla dokumentów zawierających dane osobowe i prywatne 4 x 50 mm - około 312ścinków z kartki A4 Paski Poziom P-2 - dla dokumentów nie zawierających informacji tajnych i osobowych 5,8 mm x długość dokumentu 36pasków z kartki A4 Cenisz swój czas$34 Wybierz samoczynną niszczarkę dokumentów.

Masz wielkie ilości dokumentów do niszczenia$35 Nie masz czasu na stanie przy niszczarce i ciągłe dokładanie papieru$36 Rozważ zakup niszczarki z samoczynnym podajnikiem z naszej oferty. Niszczarki do domu lub niewiele znaczącego biura (podajniki do 150 kartek) Niszczarka Fellowes AUTOMAX 130C Niszczarka Hsm Securio AF150 Niszczarki do niedużego średniego biura (podajniki od 200 do 300 kartek) Niszczarka Fellowes AUTOMAX 200C Niszczarka Ideal Ideal Shredcat 8280 CC Niszczarka Fellowes AUTOMAX 300C Niszczarka Kobra AF.1 Niszczarka Ideal Shredcat 8283 CC Niszczarka Hsm Securio AF300 Niszczarki fachowe do pokaźnego biura (podajniki do 500 kartek) Niszczarka Fellowes AUTOMAX 500C Niszczarka Hsm Securio AF500 Norma ochrony danych DIN 66399: obecnie obowiązuje nowa norma DIN 66399, która została opracowana przez: Standards Committee for Information Technology and Applications (Komitet Normalizacyjny ds.

Technik Informacyjnych i ich Zastosowań) i weszła w życie w październiku 2012 roku równocześnie zastępując normę DIN 32757-1:1995-01, która wyłącznie określała sposób niszczenia papieru.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.