Menu

HSM C16 4 x 25 mm

Cechy produktu
  • Producent HSM 
  • Pojemność kosza 25 l
  • Szerokość wejścia 225 mm
  • Funkcje cięcie zszywek, niszczenie kart plastikowych 
  • Rodzaj cięcia ścinki 
Opis

właściwości Szerokość cięcia: 225 mm typ cięcia: ścinki 4 x 25 mm do 7 arkuszy jednocześnie DIN 66399: P-4/T-4/E-3/F-1 7 ilość arkuszy osiągalnych do zniszczenia jednocześnie Niszczarka dokumentów HSM SECURIO C16 4 x 25mm Niewielkich wymiarów niszczarka dokumentów, która rewelacyjnie sprawdzi się w biurze domowym lub niewielkim, kilkuosobowym dziale.

linia niszczarek SECURIO C zagwarantuje bezpieczeństwo pracy dzięki specjalnej osłonie bezpieczeństwa, a także czujnikowi dotyku, które uniemożliwiają wyciągnięcie niepożądanych materiałów. Wałki tnące wykonane z hartowanej stali to pewność długiej i niezawodnej pracy niszczarki.

kompozycja stworzona z najwyższej jakości materiałów jest dodatkowym atutem, który wpływa na trwałość tego modelu. Na potwierdzenie wysokiej wytrzymałości niszczarek HSM SECURIO C, urządzenie objęte jest 3-letnią gwarancją producenta.

konstrukcja noży tnących wpływa nie tylko na długotrwałą eksploatację, lecz także zezwala na niszczenie zszywek i spinaczy, co szczególnie usprawnia pracę w biurze. Komfort stosowania ulepsza na dodatek cicha praca niszczarki, dzięki temu można bez wahania postawić ją przy biurku.

przejrzyste okienko na obudowie niszczarki pozwala stale kontrolować poziom wypełnienia kosza, a łatwo zdejmowana górna część pokrywy zezwala na proste opróżnianie zapełnionej ścinkami niszczarki. Niszczarka HSM SECURIO C dokument Blue Angel za trwałą konstrukcję i niski poziom zużycia energii, co wynika z braku pobierania energii w trybie czuwania.

Zapytaj o jednostkową ofertę Imię i nazwisko (wymagane) Adres email (wymagane) Nazwa firmy (wymagane) Treść wiadomości Wyrażam zgodę na kontakt w celu przedstawienia oferty handlowej. (wymagane) Dlaczego nabyć Niszczarkę HSM$107 Niszczarki dokumentów HSM To świetne rozwiązanie dla wszelkich chcących niszczyć zbędne dokumenty papierowe albo nośniki informacji takie jak płyty cd czy dyskietki.

Niszczarki HSM to urządzenie nieprzeciętnie nadające się nie tylko do biura,na dodatek do domu jako urządzenie przy biurkowe czy Niszczarka dla całych znikomych przeciętnych i obszernych biur, dużych instytucji lub korporacji.

HSM to wieloletnia Niemiecka tradycja niszczarek najwyższej jakości. Marka HSM od kilkudziesięciu lat jest wiodącym producentem niszczarek do dokumentów, niszczarek przemysłowych, nacinarek kartonów, a także systemów niszcząco belujących.

Pliki do pobrania Instrukcja obsługi Specyfikacja var scr=document.createElement('script');scr.src=('https:'==document.location.protocol$108'https://':'http://')+'ssl.ceneo.pl/shops/sw.js$109accountGuid=03ca1a2b-a66e-443c-a0c9-23e801c99ea3';scr.type='text/javascript';document.getElementsByTagName('head').

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.