Menu

Ideal 4005 4 x 40 mm

Cechy produktu
  • Producent Opus 
  • Szerokość wejścia 405 mm
  • Funkcje cięcie zszywek, niszczenie kart plastikowych, cięcie płyt CD 
  • Rodzaj cięcia ścinki 
Opis

Niszczarka do papieru IDEALNiszczarka do dokumentów jest niezastąpionym urządzeniem, które z całą pewnością powinno znaleźć się w każdej firmie. Nieskomplikowane niszczenie dokumentacji to na ogół wygoda i komfort, co jest nad wyraz doceniane poprzez pracowników.

Poznajmy niszczarki marki IDEAL - precyzja niszczenia w interesującej cenie! Niszczarka do papieruZanim zdecydujemy się na zakup potężnego modelu niszczarki do dokumentów, musimy poznać szereg parametrów technicznych, które będą miały decydujący wpływ na funkcjonalność urządzenia niszczącego.

Niszczarka do dokumentów IDEAL - cechy:Co niszczy? - niszczarka IDEAL niszczy jednorazowo do 15 kartek, powstałe ścinki posiadają rozmiar 0,8x12 mm, co jest gwarancją wysokiej ochrony informacji osobowych zawartych w dokumentach.Dla kogo? - niszczarka do papieru jest asygnowana do użytku w średnim biurzeCechy budowy - niszczarka do dokumentów IDEAL została wzbogacona o szczelinę wejściową o wymiarze 405 mm, dzięki czemu bezproblemowo posiada dokumenty formatu A3Kosz na ścinki - objętość kosza na ścinki wynosi 165l, jest to stosowna wielkość, która umożliwi nam długą pracę bez częstego opróżniania koszaGwarancja - zapewnia nam dożywotnią gwarancję na noże tnące i 5 lat na urządzenie Niszczarka IDEAL - parametry szczególne 1.

Poziom bezpieczeństwa: w celu zagwarantowania jak najwyższej ochrony danych niszczonych dokumentów warto, zwrócić uwagę na DIN, który ma decydujący wpływ na stopień utajnienia niszczonych dokumentów.DIN dokumenty P6: niszczarka tego typu doskonale stanie na wysokości zadania w procesie niszczenia prywatnych dokumentów firmowych i osobistych.

2. Automatyczne smarowanie noży tnących: cykl wspomaga pracę urządzenia, dzięki temu noże nie ulegają prędkiemu zużyciu. 3. Instynktowny panel sterowania: łatwą obsługę niszczarki IDEAL zapewni nam instynktowny panel sterowania LED, który jest obsługiwany za pomocą przycisków do przodu / stop / do tyłu.

w dodatku diody LED informują nas na bieżąco o pracy niszczarki. IDEAL - o producencieNiemiecka producent IDEAL swoje początki działalności szacuje na około 1951 rok. Marka w zaskakująco szybkim tempie zaczęła się rozwijać i odnosić sukcesy.

Zaledwie 8 lat od rozpoczęcia działalności, IDEAL premierowo ukazał swój pierwszy model niszczarki.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.