Menu

Kobra 260 S4 TS ES

Cechy produktu

  • Producent Kobra 
  • Pojemność kosza 60 l
  • Szerokość wejścia 260 mm
  • Funkcje cięcie zszywek, niszczenie kart plastikowych, cięcie płyt CD 
  • Rodzaj cięcia paski 

Opis

Super Promocja! - Zapraszamy do skorzystania z rabatu 15% na niszczarki Kobra używając kodu kobra3 w koszyku sklepu. Niszczarka Kobra 260 S4 TS ES przeznaczona do średniej i szerokiej wielkości biur, rejestracji, a także urzędów.

W komfortowej do ulokowania prostej zabudowie. Model ten ma oryginalny wielofunkcyjny panel dotykowy – Touch Screen, zezwalający na instynktowną obsługę urządzenia. Szerokość szczeliny wejściowej 260 mm, przy jednokrotnym podaniu niszczy aż 28 arkuszy papieru tnąc na cienkie paski 3,8 mm.

Niszczarka została wyposażona w wielofunkcyjny panel dotykowy - Touch Screen, dzięki któremu umożliwione jest swobodnie wyszukanie odpowiedniego procesu pracy. Też progresywny System Energy Smart znamionujący się dużą oszczędnością energii, za sprawą funkcji stand-by znikomemu poborowi mocy.

Na panelu znajdują się Diody LED zawiadamiające włączone funkcje niszczarki. Ponadto model ten ma System EPC - Electronic Power Control - w chwili niszczenia system wskazuje aktualną wydajność.

Wyjątkowo cicha niszczarka ponadto została umocniona systemem SPPU – Super Potential Power Unit, cichy system napędu nie rozprasza innych przy realizowaniu obowiązków. Poziom głośności 55 dba. Na dodatek zaopatrzona jest w dopełniającą szczelinę do bezpiecznego niszczenia płyt CD, dyskietek i kart kredytowych.

wyposażona została w wyjątkowo wytrzymały silnik przypasowany do pracy ciągłej przez 24 godziny na dobę. Zabezpieczenie silnika przed przegrzaniem. Trwałe, potężne noże wytrzymałe są na zszywki i spinacze biurowe.

samoczynny start/stop upraszcza płynne funkcjonowanie pracy przy niszczeniu dokumentów. Automatyczne wstrzymanie pracy niszczarki w przypadku zaklinowania papieru, podania zbyt dużej ilości albo wysunięcia pojemnika na ścinki.

pokrywa wyposażona została w jednostajne kółka, które w dogodny sposób pozwalają przemieścić sprzęt. Dodatkowo zainstalowana dioda zawiadamia nas o wyjętym, niedomkniętym lub przepełnionym koszu. Zamocowany uchwyt w drzwiczkach, upraszcza wysunięcie kosza (pojemność 60 l.) z pokrywy niszczarki.

Osobny pojemnik na niszczone dyskietki, płyty CD, a także karty kredytowe zezwala na nam segregację odpadów. Wymiary niszczarki: długość 40 cm, szerokość 36 cm, wysokość 80 cm. Waga niszczarki: 30 kg. Moc urządzenia: 460 W.

Gwarancja: 3 lata na całość urządzenia, 20 lat na noże tnące. Możliwość zamówienia niszczarki z automatycznym oliwieniem noży i/lub z samoczynnym podajnikiem papieru (dotyczy modeli C2, C4, HS). Nie wiesz jakie urządzenie do niszczenia dokumentów wybrać? Zadzwoń lub napisz do nas a postaramy się dobrać odpowiednią niszczarkę do Twoich potrzeb.

Tel. (34) 366-72-72 Email: sklep@solokolos.pl

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.