Menu

Niszczarka Mercury RLM11

Cechy produktu
  • Producent Rexel 
Opis

innowacyjna niszczarka Mercury RLM11 dla biur o sporych potrzebach w zakresie niszczenia zapewnia bezpieczeństwo tajnych dokumentów, tnąc je na mikro ścinki. Technika czujnikowa Mercury zapobiega zacięciom papieru; niszczy do 11 kartek naraz. Wysuwana rama na worki do recyklingu, mieszczące do 1250 pociętych kartek nieskomplikowane opróżnianie ścinków.

szeroka niszczarka biurowa Rexel Mercury RLM11 to model asygnowany dla obszernych biur zatrudniających 20 albo więcej pracowników, zapewniający poziom bezpieczeństwa S4, co oznacza, że urządzenie tnie papier na całkowicie niemożliwe do odczytania, wyjątkowo śladowe skrawki typu confetti (o wymiarach 1,9 x 15 mm) – doskonałe zabezpieczenie ważnych informacji.

wyekwipowany w przełomową technikę zapobiegania zakleszczeniu papieru Mercury jam free, model RLM11 ma jasną lampkę kontrolną znajdującą się tuż obok otworu wlotowego papieru, oznajmiającą, iż użytkownik usiłuje włożyć zbyt dużo papieru naraz do urządzenia. Czerwona lampka kontrolna oznacza, że należy wyjąć kilka kartek papieru, natomiast zapalenie się lampki zielonej zawiadamia, iż ryzyko zakleszczenia nie istnieje.

Model RLM11 to wyjątkowo cicha niszczarka, która zezwala na niszczenie maksymalnie 12 kartek papieru o gramaturze 70 g/m2 w trybie ciągłym. Niszczy także płyty CD, karty kredytowe, spinacze i zszywacze do papieru. Asygnowana w szczególności do niszczenia pokaźnej ilości dokumentów, jest wyekwipowana w wydobywaną ramę o obszerności 115 litrów, dedykowaną do przechowywania worków plastikowych lub papierowych, które mogą pomieścić maksymalnie 1250 kartek papieru o gramaturze 70 g/m2. Tak wielki pojemnik oznacza, iż niszczarka nie musi być często opróżniana. Przednie drzwi i wydobywana rama są zaprojektowane w sposób zapewniający, iż opróżnianie urządzenia jest nieskomplikowane. Urządzenie zatrzymuje się automatycznie, gdy worek jest pełny sygnalizując konieczność opróżnienia. Niszczarka automatycznie przełącza się do trybu oszczędznia enegrii.

automatyczne smarowanie jest nową funkcją w seriach urządzeń przeznaczonych do obsługi całych działów. Automatyczne smarowanie głowicy tnącej w trafnych odstępach czasu udoskonalone działanie i dłuższe wykorzystywanie niszczarki. Stosuj tylko olej do niszczarek Rexel - kod towaru 1760049


atrybuty produktu:

Poziom bezp. DIN: 5 (ścinki 1,9x15 mm)
Tnie max.: 11 kartek
pojemność kosza: 115 litrów (1200 kartek)
Auto Start/Stop
technologia Mercury - brak zacięć papieru
Zabezpieczenie przed przegrzaniem
automatyczne wyłączenie przy zdjętej głowicy
Szczelina wejściowa 260 mm
Cięcie: CD, papier, karty kredytowe, zszywki, spinacze, laminowane dokumenty, folie do rzutników
Cofanie papieru
Cicha, tylko 55 dB
Gwarancja 2 lata / 20 na noże

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.