Menu

Niszczarka Mercury RLX20

Cechy produktu
  • Producent Rexel 
Opis

postępowa niszczarka Mercury RLX20 dla obfitych biur gwarantuje bezpieczeństwo poufnych dokumentów, tnąc je na nieduże ścinki konfetti. Technika czujnikowa Mercury uniemożliwia zacięciom papieru; niszczy do 20 kartek naraz. Wysuwana rama na worki do recyklingu, mieszczące do 1250 pociętych kartek przystępne opróżnianie ścinków.

duża niszczarka biurowa Rexel Mercury RLX20 to model asygnowany dla pokaźnych biur zatrudniających 20 lub więcej pracowników, gwarantujący poziom bezpieczeństwa S3, co oznacza, iż urządzenie tnie papier na kompletnie niemożliwe do odczytania skrawki typu confetti (o wymiarach 4 x 40 mm) – nieprzeciętne zabezpieczenie ważnych danych.

wyekwipowany w przełomową technikę uniemożliwiania zakleszczeniu papieru Mercury jam free, model RLX20 ma jasną lampkę kontrolną znajdującą się tuż obok otworu wlotowego papieru, oznajmiającą, że użytkownik usiłuje włożyć zbyt dużo papieru naraz do urządzenia. Czerwona lampka kontrolna oznacza, że należy wyjąć kilka kartek papieru, natomiast zapalenie się lampki zielonej sygnalizuje, iż ryzyko zakleszczenia nie istnieje.

Model RLX20 to niezwykle cicha niszczarka, która umożliwia niszczenie maksymalnie 22 kartek papieru o gramaturze 70 g/m2 w trybie ciągłym. Niszczy dodatkowo płyty CD, karty kredytowe, spinacze i zszywacze do papieru. Asygnowana w szczególności do niszczenia pokaźnej ilości dokumentów, jest wyposażona w wydobywaną ramę o pojemności 115 litrów, asygnowaną do przechowywania worków plastikowych lub papierowych, które mogą pomieścić maksymalnie 1100 kartek papieru o gramaturze 70 g/m2. Tak pokaźny pojemnik oznacza, że niszczarka nie musi być niejednokrotnie opróżniana. Przednie drzwi i wydobywana rama są zaprojektowane w sposób zapewniający, iż opróżnianie urządzenia jest nietrudne. Na dodatek urządzenie zatrzymuje się automatycznie, gdy worek jest pełny oznajmiając konieczność opróżnienia. Niszczarka RLX20 samoczynnie przełącza się do trybu oszczędzania energii.

samoczynne smarowanie jest nową funkcją w seriach urządzeń asygnowanych do obsługi całych działów. Samoczynne smarowanie głowicy tnącej w optymalnych odstępach czasu udoskonalone działanie i dłuższe wykorzystywanie niszczarki. Stosuj tylko olej do niszczarek Rexel - kod towaru 1760049


cechy artykułu:

Auto Start-Stop
Cofanie papieru
technika mercury
Tnie maksymalnie 22 kartki
Zabezpieczenie przed przegrzaniem
samoczynne wyłączenie przy zdjętym koszu
Wysokość: 90 cm
Poziom bezpieczeństwa: DIN 4 (ścinki 4x40 mm)
Cięcie: papier, CD, karty kredytowe, zszywki, spinacze biurowe, laminowane dokumenty, folie do rzutników
pojemność kosza: 115l (do 220 kartek A4)
Gwarancja: 2 lata / 20 lat na noże

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.