Menu

Niszczarka Rexel Secure MC3-SL Whisper-Shred ★ Rabaty ★ Porady ★ Hurt ★ Wyceny ★ sklep@solokolos.pl ★ tel.(34)366-72-72 ★ Termin płatności ★ Autoryzowana dystrybucja ★ Szybka dostawa ★

Cechy produktu

  • Producent Rexel 

Opis

Linia niszczarek Secure Whisper-Shred™ marki Rexel nadzwyczajnie nadaje się do niszczenia osobistych dokumentów i poufnych danych w domu. Model Secure MC3-SL niszczy jednocześnie - po ręcznym podaniu poprzez szczelinę podajnika - do 3 arkuszy papieru A4 (80 gsm), tnąc je na mikrościnki o wymiarach 2 x 15 mm, co zagwarantuje poziom bezpieczeństwa P-5.

Wąska i kompaktowa - perfekcyjnie pasuje do wykorzystywania w domu i w domowym biurze. Świetnie się także sprawdzi jako niszczarka osobista w biurach, mieszcząc się wygodnie pod biurkiem i zapewniając cichą pracę.

10-litrowy pojemnik pozwala na rzadsze opróżnianie ze ścinków, przeznaczona jest do sporadycznego lub umiarkowanego użytkowania....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.