Menu

Niszczarka Rexel Secure X10 ★ Rabaty ★ Porady ★ Hurt ★ Wyceny ★ sklep@solokolos.pl ★ tel.(34)366-72-72 ★ Termin płatności ★ Autoryzowana dystrybucja ★ Szybka dostawa ★

Cechy produktu

  • Producent Rexel 

Opis

linia niszczarek secure marki rexel wyśmienicie nadaje się do niszczenia osobistych dokumentów i tajnych danych w domu. Model secure x10 niszczy jednocześnie - po ręcznym podaniu przez szczelinę podajnika - do 10 arkuszy papieru a4 (80 gsm), tnąc je na konfetti o wymiarach 4 x 40 mm, co zagwarantuje poziom bezpieczeństwa p-4.

ta śladowa, kompaktowa niszczarka wspaniale nadaje się do stosowania domowego i w domowym biurze; genialnie się także sprawdzi jako niszczarka osobista w biurach, mieszcząc się komfortowo pod biurkiem. 18-litrowy pojemnik umożliwia rzadsze opróżnianie ze ścinków.

niszczarka przeznaczona jest do sporadycznego albo umiarkowanego używania.korzyści: niszczy jednocześnie do 10 kartek a4 (80 gsm) tnie na konfetti (poziom bezpieczeństwa din p-4) 18-litrowy pojemnik na ścinki (mieszczący 150 pociętych kartek a4) ze zdejmowaną głowicą niszczarki i okienkiem umożliwiającym podgląd zawartości.

cicha praca: <70 dba niszczy zszywki i spinacze możliwość 3-minutowej nieprzerwanej pracy funkcja ręcznego cofania / przewijania do przodu 2-letnia gwarancja na urządzenie, 2-letnia gwarancja na ostrza

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.