Menu

Niszczarka Rexel Secure X10-SL Whisper-Shred ★ Rabaty ★ Porady ★ Hurt ★ Wyceny ★ sklep@solokolos.pl ★ tel.(34)366-72-72 ★ Termin płatności ★ Autoryzowana dystrybucja ★ Szybka dostawa ★

Cechy produktu
  • Producent Rexel 
Opis

Linia niszczarek Secure Whisper-Shred marki Rexel wyśmienicie pasuje do niszczenia osobistych dokumentów i poufnych informacji w domu. Model Secure X10-SL niszczy jednocześnie - po ręcznym podaniu poprzez szczelinę podajnika - do 10 arkuszy papieru A4 (80 gsm), tnąc je na konfetti o wymiarach 4 x 40 mm, co zagwarantuje poziom bezpieczeństwa P-4.

Wąską i kompaktowa - genialnie nadaje się do stosowania w domu i w domowym biurze. Wyśmienicie się także sprawdzi jako niszczarka osobista w biurach, mieszcząc się wygodnie pod biurkiem i zapewniając cichą pracę.

18-litrowy pojemnik zezwala na rzadsze opróżnianie ze ścinków. Niszczarka dedykowana jest do sporadycznego albo umiarkowanego wykorzystywania....

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.