Menu

Niszczarka Rexel Secure X6-SL Whisper-Shred ★ Rabaty ★ Porady ★ Hurt ★ Wyceny ★ sklep@solokolos.pl ★ tel.(34)366-72-72 ★ Termin płatności ★ Autoryzowana dystrybucja ★ Szybka dostawa ★

Cechy produktu

  • Producent Rexel 

Opis

Linia niszczarek Secure Whisper-Shred firmy Rexel nadzwyczajnie nadaje się do niszczenia osobistych dokumentów i poufnych informacji w domu. Model Secure X6-SL niszczy jednocześnie - po ręcznym podaniu przez szczelinę podajnika - do 6 arkuszy papieru A4 (80 gsm), tnąc je na konfetti o wymiarach 4 x 40 mm, co zapewnia poziom bezpieczeństwa P-4.

Wąską i kompaktowa - perfekcyjnie nadaje się do używania w domu i w domowym biurze. Idealnie się także sprawdzi jako niszczarka osobista w biurach, mieszcząc się wygodnie pod biurkiem i gwarantując cichą pracę.

10-litrowy pojemnik umożliwia rzadsze opróżnianie ze ścinków. Niszczarka przeznaczona jest do sporadycznego lub umiarkowanego wykorzystywania....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.