Menu

Rexel Auto+ 500X

Cechy produktu
  • Producent Rexel 
  • Pojemność kosza 80 l
  • Szerokość wejścia 230 mm
  • Funkcje cięcie zszywek, niszczenie kart plastikowych, cięcie płyt CD 
  • Rodzaj cięcia ścinki 
Opis
Bezpieczeństwo: DIN 4 (ścinki 4x40 mm)
objętość kosza: 80l
Tnie do 600 kartek jednocześnie
bardzo cicha praca
Funkcja Auto Start-stop

Niszczarka Rexel Auto+ 500 to stanowczo efektywna ogólnobiurowa niszczarka dokumentów z automatycznym podajnikiem zaprojektowana tak, by uprościć niszczenie dokumentów. Dzięki rewolucyjnej technologii automatycznego cięcia Rexel nie trzeba już usuwać zszywek i spinaczy przed zniszczeniem dokumentu. Po prostu załaduj do 500 arkuszy papieru w formacie A4 za jednym razem i pozwól niszczarce Auto+ 500 na wykonanie pracy; może ona w trybie ciągłym niszczyć do 500 arkuszy, oszczędzając Twój cenny czas i pozwalając na kontynuowanie pracy. Tylko kilka arkuszy do zniszczenia? Użyj szczeliny ręcznego podawania, która przyjmuje do 10 arkuszy na raz i może niszczyć karty kredytowe.

Auto+ 500 to niszczarka o przeciętnych standardach bezpieczeństwa (DIN 4), która tnie papier na niemożliwe do odczytania ścinki konfetti (4 x 40 mm) dzięki czemu jest idealna do niszczenia dokumentów zawierających tajne informacje. Ta niszczarka wyekwipowana jest w wyjmowany 80-litrowy kosz z okienkiem, który mieści do 850 arkuszy pociętego papieru, co oznacza, iż rzadziej wymaga opróżniania.

Auto+ 500 to szczególnie cicha niszczarka (mniej aniżeli 60DBA) z najnowszej generacji panelem LCD, który zawiadamia użytkownika o włączeniu niszczarki albo o konieczności ostygnięcia.

Zabezpiecz prywatne i ważne dane przed kradzieżą, niszcząc wszystkie dokumenty domowe lub biznesowe, które mogłyby narazić Ciebie albo firmę w przypadku kradzieży informacji. Niszczarka Auto+ 500 została zaprojektowana do samoczynnego niszczenia dokumentów bez konieczności ciągłego ładowania papieru. W przeciwieństwie do innych niszczarek z automatycznym podajnikiem nie wymaga się usuwania zszywek i spinaczy, oszczędzając czas, który można wykorzystać na inne zadania. Możesz być pewny, iż niszczarka Auto+ 500 to urządzenie konieczne w każdym biurze domowym, które wymaga bezpiecznego niszczenia małej ilości dokumentów.

Niszczarka Auto+ 500 o wadze 36.5 kg, a także o rozmiarach 955 (Wys.) x 645 (Szer.) x 650 (Gł.) mm wyposażona jest w kółka, by ułatwić jej przemieszczanie.


parametry towaru:

Poziom bezp. DIN: 4 (ścinki 4x40 mm)
Tnie max.: 500 kartek (samoczynnie), 10 kartek (podawanych ręcznie)
pojemność kosza: 80 litrów (850 kartek)
Auto Start/Stop
Zabezpieczenie przed przegrzaniem
automatyczne wyłączenie przy zdjętej głowicy
Funkcja cofania papieru
Cięcie: papier, karty kredytowe, zszywki, spinacze, płyty CD
Gwarancja 2 lata / 20 na noże

Waga: 36.5 kg

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.