Menu

Rexel Momentum X410

Cechy produktu
  • Producent Rexel 
  • Pojemność kosza 23 l
  • Szerokość wejścia 220 mm
  • Rodzaj cięcia ścinki 
Opis

Niszczarka RexelOdpowiednia ochrona informacji osobowych odgrywa ogromną rolę we współczesnym świecie. Przetwarzanie i przechowywanie dokumentów zawierających informacje wrażliwe wymaga właściwego zabezpieczenia.

Warto pamiętać, iż bezpieczne niszczenie tajnych informacji dodatkowo musi spełniać określone kryteria. Najlepszym sposobem na niszczenie dokumentów jest wykorzystanie niszczarki do papieru. Niszczarki Rexel zapewniają maksimum bezpieczeństwa, a także skuteczne i bezusterkowe niszczenie.

Niszczarka do dokumentówZanim wybierzemy niszczarkę dostosowaną do potrzeb danego biura lub urzędu, powinniśmy przyjrzeć się kilku widocznym parametrom. Warto wyjątkowo zwrócić uwagę na to, jakie materiały jest w stanie niszczyć niszczarka oraz jaki sposób niszczenia proponuje.

Niszczarki Rexel – specyfikacja technologiczna:Co niszczy? - ergonomiczna niszczarka Rexel niszczy jednorazowo do 10 kartek, które tnie na konfetti o wielkości 4 x 28 mm. Urządzenie niszczy w dodatku zszywki, a także spinaczeDla kogo? – niszczarka genialnie sprawdzi się w niewiele znaczącym biurzeCechy budowy – niszczarka Rexel to skuteczne urządzenie, które obszerny otwór szczeliny tnącej (220 mm), ułatwiający wkładanie tworzyw do niszczenia.

bezproblemowo można włożyć do niego arkusze formatu A4Kosz na ścinki – pojemność kosza niszczarki to 23 litry, dzięki czemu pojemnik na ścinki jest w stanie zmieścić 225 pociętych kartek A4Gwarancja – niszczarka posiada 2-letnią gwarancję producenta na urządzenie Niszczarka biurowa Rexel – właściwości szczególne 1.

Poziom bezpieczeństwa: każda niszczarka wyekwipowana jest w określony sposób cięcia materiałów, który integruje się z mniejszym albo pokaźniejszym poziomem bezpieczeństwa. Poziom ten powinien być przypasowany do charakteru danych zawartych na niszczonych dokumentach.

Określa się go jako poziom bezpieczeństwa DIN. DIN dokumenty P4: oferowany przez niszczarkę Rexel sposób niszczenia dokumentów spełnia poziom bezpieczeństwa P-4 według normy DIN 66399. Urządzenie pozwala zatem na znakomitą ochronę danych wrażliwych, prywatnych oraz wymagających podwyższonej ochrony, zawartych na takich dokumentach jak akta osobowe, bilanse, rachunki, wyciągi z kont, informacje medyczne czy dokumenty podatkowe 2.

idealna jako urządzenie osobiste: niszczarka dostosowana jest do nieustannej pracy przez 6 minut, co zezwala na szybsze uszkodzenie większej ilości dokumentów. Jest to słuszny czas pracy w przypadku urządzenia osobistego lub użytkowanego w niepokaźnym biurze.

na dodatek niszczarka ma dotykowy panel sterowania, który pozwala na łatwą i instynktowną obsługę 3. Technologia zapobiegania zacięciom: niszczarka zatrzymuje się samoczynne i cofa papier w przypadku umieszczenia w podajniku zbyt znacznej ilości arkuszy Rexel – o producencieRexel jest jednym z liderów wśród producentów sprzętów i artykułów biurowych.

Niszczarki producenta Rexel dają się poznać swoim użytkownikom zwykle jako użyteczne produkty wysokiej jakości. Urządzenia tej firmy działają bezawaryjnie i dzięki temu pomagają w codziennej pracy biurowej, a także realizacji założonych celów.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.