Menu

Rexel Niszczarka Optimum AutoFeed+ 300X, 300 kartek, P-4, kosz 60l

Cechy produktu
  • Producent Rexel 
  • Rodzaj cięcia ścinki 
Opis

niszczarka samoczynna do papieru optimum autofeed+ 300x jednorazowo niszczy samoczynnie do 300 kartek a4 (80 gsm), tnąc arkusze na konfetti (o rozmiarach 4 x 26 mm), co gwarantuje poziom bezpieczeństwa p-4.

wyekwipowana jest w automatyczny podajnik i 60-litrowy pojemnik na ścinki, co sprawia,nieprzeciętnie nadaje się do użytku biurowego. Nie wymaga ręcznego podawania papieru ani wcześniejszego usuwania zszywek i spinaczy - ta automatyczna niszczarka całą pracę wykona za ciebie.korzyści: w podajniku samoczynnym można umieścić jednorazowo do 300 kartek a4 (80 gsm), a w podajniku ręcznym - do 10 poziom bezpieczeństwa p-4, tnie na konfetti o rozmiarach 4 x 26 mm wyjmowany, 60-litrowy pojemnik na ścinki.

samonastawne kółka upraszczają przemieszczanie urządzenia w dowolne miejsce technologia zapobiegania zacięciom niszczy także karty kredytowe, zszywki i spinacze pracuje nieprzerwanie przez 60 minut z włączonym wentylatorem chłodzącym.

tryb uśpienia aktywuje się po 3 minutach nieużywania dotykowy panel sterowania z blokadą zabezpieczaną kodem pin zapewnia maksymalne bezpieczeństwo sensor na podczerwień zawiadamia o wypełnieniu pojemnika na ścinki

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.