Menu

REXEL NISZCZARKA SECURE X6 - 2020122EU- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!

Cechy produktu

  • Producent Rexel 
  • Pojemność kosza 10 l

Opis

Linia niszczarek Secure firmy Rexel doskonale nadaje się do niszczenia osobistych dokumentów i prywatnych informacji w domu. Model Secure X6 niszczy jednocześnie - po ręcznym podaniu przez szczelinę podajnika - do 6 arkuszy papieru A4 (80 gsm), tnąc je na konfetti o wymiarach 4 x 40 mm, co zagwarantuje poziom bezpieczeństwa P-4. Ta niepokaźna, kompaktowa niszczarka znakomicie pasuje do wykorzystywania domowego i w domowym biurze; wyśmienicie się także sprawdzi jako niszczarka osobista w biurach, mieszcząc się wygodnie pod biurkiem. Wyposażona w 10-litrowy pojemnik na ścinki przeznaczona jest do sporadycznego lub umiarkowanego użytkowania.


Pozostałe parametry
Cicha praca max 70 dBA Funkcja ręcznego cofania / przewijania do przodu 10-litrowy pojemnik na ścinki (mieszczący 100 pociętych kartek A4) ze zdejmowaną głowicą niszczarki i okienkiem umożliwiającym podgląd zawartości. 2-letnia gwarancja na urządzenie, 2-letnia gwarancja na ostrza

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.