Menu

Wallner JP526 C

Cechy produktu

  • Producent Argo 
  • Pojemność kosza 53 l
  • Szerokość wejścia 270 mm
  • Funkcje cięcie zszywek, niszczenie kart plastikowych, cięcie płyt CD 
  • Rodzaj cięcia ścinki 

Opis

Super Promocja! - Zapraszamy do skorzystania z rabatu 15% na niszczarki Wallner używając kodu wallner3 w koszyku sklepu. Postępowa niszczarka o podwyższonym poziomie tajności do użytku w wielkim biurze.

Urządzenie zostało wyekwipowane w bardzo komfortowy panel sterujący LED. Niszczy: zszywki, spinacze, karty plastikowe, płyty CD. Automatyczny start/stop. Komfortowe uchwyty ułatwiające przenoszenie niszczarkidodatkowy pojemnik do przechowywania dodatkowych worków na ścinki, oleju lub dokumentów do zniszczenia.

Zabezpieczenie przed przegrzaniem. Optyczny wskaźnik napełnienia kosza / wyjętego kosza. Ekran LED - wskazuje włączoną funkcję niszczarki. Obudowa na kołkach. Wyjmowany pojemnik na ścinki. Solidna pokrywa metalowa.

Osobna szczelina do niszczenia płyt CD. Funkcja cofania. Użycie: obfite biuro wariant cięcia: ścinki wymiar cięcia: 2 x 10 mm Poziom bezpieczeństwa DIN 32757: 4 Poziom bezpieczeństwa DIN 66399: P5 ilość jednorazowo niszczonych kartek 70g/m2: 18 ilość jednorazowo niszczonych CD/DVD: 1 płyta ilość jednorazowo niszczonych kart kredytowych: 1 karta ilość jednorazowo niszczonych dyskietek: 1 dyskietka Szerokość szczeliny podawczej: 270 mm Moc: 495 W Poziom głośności: 58 db Kosz na ścinki: 53 l rozmiary: 795 x 335 x 460 mm Waga netto: 44 kg Gwarancja na urządzenie: 2 lata Gwarancja na noże tnące: 2 lata automatyczny start/stop: tak Zabezpieczenie przed przegrzaniem: tak Funkcja cofania / rewers: tak ekran LCD: tak Osobna szczelina do niszczenia CD/DVD: tak Mechanizm odporny na zszywki: tak Metalowa pokrywa na kółkach: tak Optyczny wskaźnik napełnienia kosza: tak Odrębny pojemnik do przechowywania worków itp.: tak przewód zasilający: tak Instrukcja obsługi w języku polskim: tak dokument CE: tak Producent: Wallner Nie wiesz jakie urządzenie do niszczenia dokumentów wybrać? Zadzwoń lub napisz do nas a postaramy się dobrać odpowiednią niszczarkę do Twoich potrzeb.

Tel. (34) 366-72-72 Email: sklep@solokolos.pl

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.