Menu

BLW. Bobas lubi wybór - Gill Rapley, Tracey Murkett (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788366329553 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Tracey Murkett|Gill Rapley 
  • Wydawnictwo Mamania 
  • Ilość stron 240 
  • Rok wydania 2019 

Opis

nowe, uaktualnione i poszerzone wydanie najkorzystniejszego przewodnika po powiększaniu diety!Dzięki pracy Gill Rapley i Tracey Murkett każdy rodzic miał szansę dowiedzieć się, czym jest BLW.To zdrowa i naturalna metoda rozszerzania diety niemowląt.

Zastanawiasz się, czy BLW jest adekwatne dla Twojej rodziny?Autorki rozprawiają się z mitem, że niemowlętom trzeba podawać łyżeczką zmiksowane jedzenie i pokazują, jak można pomóc dziecku wyrosnąć na niewiele znaczącego smakosza.

Z książki dowiesz się pomiędzy innymi:- Czy twoje dziecko jest już gotowe na pierwszy stały posiłek?- Jak skomponować zdrowe i zbilansowane posiłki dla dziecka i całej rodziny?- Co zaproponować do jedzenia dziecku półrocznemu, a co dziewięciomiesięcznemu?- Jak zadbać o bezpieczeństwo w trakcie jedzenia?- Co dalej z karmieniem piersią lub butelkąNowe, uaktualnione i poszerzone wydanie najlepszego przewodnika po rozszerzaniu diety!Dzięki pracy Gill Rapley i Tracey Murkett każdy rodzic miał szansę dowiedzieć się, czym jest BLW.To zdrowa i naturalna metoda rozszerzania diety niemowląt.

Zastanawiasz się, czy BLW jest optymalne dla Twojej rodziny?Autorki rozprawiają się z mitem, że niemowlętom trzeba podawać łyżeczką zmiksowane jedzenie i pokazują, jak można pomóc dziecku wyrosnąć na śladowego smakosza.

Z książki dowiesz się między innymi:- Czy twoje dziecko jest już gotowe na pierwszy stały posiłek?- Jak skomponować zdrowe i zbilansowane posiłki dla dziecka i całej rodziny?- Co zaproponować do jedzenia dziecku półrocznemu, a co dziewięciomiesięcznemu?- Jak zadbać o bezpieczeństwo w trakcie jedzenia?- Co dalej z karmieniem piersią albo butelką? odnajdziesz w niej także:- Pomysły na zdrowe śniadania, obiady, kolacje i przekąski.- Tabelę wartości odżywczych.- Wskazówki pomagające zapobiegać problemom z wagą.Wydanie zostało poszerzone o najnowsze badania naukowe dotyczące zapobiegania alergii i bezpiecznego karmienia dziecka oraz przewodnik po korzystaniu z BLW dla niań i opiekunek żłobkowych oraz jeszcze więcej przykładów i użytecznych porad.

Chcesz nauczyć dziecko zdrowych nawyków żywieniowych, które będą towarzyszyć mu poprzez całe życie? Nie chcesz wychować niejadka? Ta książka gwarantuje sukces!To, w jaki sposób dziecko jest karmione, rzutuje na jego przyszłe zachowania przy stole, preferencje smakowe, gotowość do poznawania nowych smaków.

Nauka jedzenia powinna przebiegać naturalnie, w atmosferze zaufania i szacunku do dziecka. BLW znakomicie odzwierciedla te założenia, dając dziecku możliwości do fizjologicznego rozwoju. Jest metodą intuicyjną i rodzinną.

Książka „Bobas Lubi dobór” to absolutny must have rodziców szykujących się do rozszerzania diety. To prawdziwy przewodnik, który wprowadzi rodziców i specjalistów w świat naturalnego rozszerzania diety.

Z przyjemnością czytamy jej świeże wydanie, ciesząc się, iż BLW nie jest już traktowane jako nowość czy moda, lecz ma potwierdzenie w faktach, badaniach i nauce.Joanna Anger, Anna Piszczek, autorki ksi

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.