Menu

Nóż Kizer Ki4488 C01C szary

Cechy produktu
  • Producent Kizer 
Opis

Kizer Ki4488 C01C to błyskotliwy nóż codziennego stosowania, zaprojektowany poprzez Chrisa Conawaya z customowej manufaktury Sheepdog Knives.

Masywna głownia o profilu Sheepsfoot, została produkowana z amerykańskiej stali proszkowej CPM-S35VN, uznawanej za jeden z najlepszych materiałów używanych do produkcji głowni noży składanych. Z uwagi na wysoki poziom hartowania 58-60 HRC stal bardzo długo utrzymuje ostrość roboczą i stosunkowo się ostrzy, dlatego genialnie sprawdzi się w nożu codziennego użytkowania. Obszerna klinga ma wytrzymały czubek i niemal prostą krawędź tnącą o płaskim szlifie, co powoduje, że nóż łatwo radzi sobie także z cięższą pracą.

zastosowanie dwustronnych łożysk kulkowych oraz flippera bezzwłoczne i dynamiczne rozłożenia ostrza jednocześnie prawą jak i lewą ręką. Pomimo masywnej budowy (długość pełna 197 mm) nóż ma szczególnie komfortową i poręczną rękojeść, którą tworzą profilowane okładziny z anodowanego tytanu. Wyśmienita ergonomia, skrupulatne i bardzo staranne wykończenie wywołują, iż nóż ma istotnie spektakularny i przyciągający uwagę fason.

Smaczku nadają customowe śruby, niebieska podkładka śruby głównej oraz matowy tytanowy klips. W nożu zastosowano monolityczną blokadę frame-lock ze stalową wkładką wzmacniającą oraz mechanizm zapobiegający nadmiernemu wychyleniu ostrza.

Kizer Kizer Ki4488 C01C to nóż edc klasy premium, łączący funkcjonalność, niezwykle wysoką jakość wykonania i wymyślną stylistykę.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.